Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Zaman kapısı ve H.A.A.R.P

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

NATO ve NASA , Ezoterizm – H.A.A.R.P – Ledün ilimlerini BİRLEŞTİRMEK PEŞİNDE Mİ!?

HAARP ( High Frequency Active Auroral Research Program) yani Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı. Daha önceki yazımda HAARP ile alakalı NASA'nın ülkemizdeki çalışmalarına değinmiştim. Özellikle Ege Bölgesi ve Marmara Bölgesi konusunda araştırmalarıma dair konunun hassasiyetine önem vermiştim.

Peki, neden EGE BÖLGESİ? Hemen söyleyeyim.

İzmir'de NATO üssü ve NASA'ya bağlı birim olan GEOCosmo'nun, ki başındaki ismi dahi yazmıştım Ronald Karel, evet, GEO Cosmo'nun depremler ile alakalı çalışmalar yapacağını ve bu çalışmaların gerçekleşmesi için İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde ön sinyalleri belirlemek adına üsler kurulacağını söylemişti. Peki kimdi bu isim ?? Ne yapmak istiyordu?

Ronald Karel , GeoCOSMO başkanı Karabük Üniversitesinde bir konferans veriyor. “7. Uluslararası Bilim Günleri” kapsamında “NASA'daki Tecrübelerim ve Deprem Tahminleri” konferansında yaptığı konuşmasında, depremin olacağını bazı hayvanların hissettiğini söylüyor.

Bu konuda birçok araştırmalar yapıldığını, bu araştırmaları NASA'da topladıklarını ifade ediyor Karel, Porto Riko'da büyük bir hayvanat bahçesine bir jeolog tarafından mikrofonlar konulduğunu, deprem öncesi hayvanların sesinin çok değiştiğini tespit ettiğini dile getiriyor.

“Bir de insanlara karşı etkisi üzerine çalışma yapacağız. Bunu ben tekrar Türkiye'de başlatmak istiyorum” diyor. Türkiye'de olduğunda ne olacak? “Biz pilot proje hazırladık. Bu projede iki tane olay var. Yer istasyonları ve uydu verileri. Yer istasyonlarının üzerinde birçok parametreler incelenecek, birçok sensörler var” diyor ve devam ediyor:

“İlk bilgiler NASA'ya gidecek, her zaman giden sinyal deprem olmuyor, uçak geçiyor, güneş toplaması oluyor, bunu arındırdıktan sonra böyle bir çalışma yapacağız. Bu çalışmanın ilk başlangıcını Alaska'da yaptık”.
Ronald Karel bunları söylerken ne anlatıyor? Depremi tahmin eden bir veri üssü mü? Yoksa Alaska Gakona'ya bağlı HAARP istasyonundan sinyaller alıp ülkemizde kırılgan fay hatlarını harekete geçirmek mi?

Ne dersiniz? Bir düşünmek lazım derim. Son zamanlarda Türkiye'de yaşanan, doğal afetmiş gibi görünen olayları yakından incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Hatta son ÇANAKKALE merkezli deprem! İzmir ve İstanbul'dan hissedildi. Ege ve Marmara genelinde özellikle İstanbul, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne ve İzmir çevre illerde hissedildi. Depremin ardından takip eden 1 buçuk saat içinde en büyüğü 3,7 olan 22 tane artçı sarsıntı kaydedildi. Bunlar tesadüf OLAMAZ!


HAARP; Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Alaska Üniversitesi tarafından ortak yürütülen, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska'da 1997 yılında devreye giren ve halen sürmekte olan bir çalışma.

Bu, dünyanın en büyük kısa dalga yayın programına, bugün 14 Üniversite, yayın alanının planlanması ve kurulmasında iştirak etmiş halde. HAARP yalnız Alaska'daki büyük tesis ile sınırlı değil: Norveç (EISCAT Projesi), Spitzbergen, eski bir enstalasyon olan Fairbanks (Alaska) ve Arecibo/Puerto Rico. Ayrıca Rusya'da Nischni Nowgoorod yakınlarındaki Suro Projesi de HAARP ile alakalı Bu projenin hayata geçirilmemesi için birçok ülkede kampanyalar yürütüldü. Çünkü HAARP projesi iklim kontrol ve yapay deprem silahı olarak kullanılabilme iddialarından dolayı çok tartışmalı bir konu. HAARP, Pentagon'un kontrolünde ve ABD ordusunun hizmetinde.

İzmir konumu itibariyle hassas bir bölge. Kemalpaşa ve civarı NATO üssü ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi bunlar hemen hemen yakın bölgelerde ve neredeyse bir üçgen oluşturacak konumda. İzmir'de Kemalpaşa ve Hamza Baba Türbesi çok önemli.

CIA ,“Star Gate ” gizli kodu altında yüksek duyarlıklı uzman yetiştirme projesi ile dünyanın her noktasında ajanlarını aktive etti. Bu projenin resmi faaliyetleri arasında medyum, metafizikçi ve cinci yetiştirmek önemli bir aşamaya gelmiştir. Hatta bu konu ile ilgili Türkiye'de de çok ciddi çalışmaları olduğunu yazmıştım. İşte (İzmir NATO Üssü ve Hamza Baba Türbesi) bu minvalde çok önemli bir kilit nokta ki Atatürk'ün de İzmir'deki Hamza Baba Türbesi ile ciddi çalışmaları vardı. Hamza BABA Evliyaullah zaman kapısı bekçisidir. Bu alanda bizim araştırmalarımız söz konusu iken, NASA bu olay üzerine eğiliyor. Üstelik NATO üssünün olduğu bir bölge İZMİR. Hem de DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ve bölgeler , birbirine yakın bölge ve yerler.

NATO üssü, Hamza BABA Türbesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi.

Evet, Zaman kapısı diyorum. Ve soruyorum!

NATO-NASA , Ezoterizm – H.A.A.R.P – Ledün ilimlerini BİRLEŞTİRMEK PEŞİNDE Mİ !?

  YORUM YAP / YORUM OKU
adem   18.05.2022 16:29:16
17 ağustos ve 12 kasım depremleri
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS