Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Trump Templar Tapınak Şövalyesidir

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Amerikan-İsrail Fanatiği TRUMP

Papa Francis , Donalt Trump'ın Abd de yükseltildiğini görünce Başkan olmadan önce propaganda yaptığı günlerde durduk yere alakasız bir açıklama yapmıştı. Ne diyor du ? Papa Francis :

“ Donalt Trump is Not Christian”. Donalt Trump'un Hristiyan olmadığını söylüyordu. Çünkü Francis Cizvitlerin desteğini arkasına almış bir adamdı. Donalt Trump ise Tapınak Şövalyelerinin yıldızı e durum böyle iken de Trump'a bir çok misyon yüklemişlerdi Cizvitler , Tapınakçılardan nefret eder. Francisin Trump'a saldırtılma nedeni de budur . İstihbari kaynağımdan da aldığım bilgiler doğrultusunda az önce de dediğim gibi Trump'un önüne daha çok görev kapsamında bir takım misyonlar yükletildi.

Araştırmacı yazar rahmetli Aytunç Altındal Hoca'nın bir sözü vardır: Bana tasarım yapacak adamın alnını karışlarım diyen adamada alnını karışlarım demesi için tasarım yapıyorlar. Söylemim şudur ki Amerika da Tasarım. Peki Amerika Maskesi altında bu misyonel operasyonları Fransa'nın kalbinde yapanlar kim ? Fransa Tapınak Şövalyelerinin Finansal Merkezlerinden kalplerinden biridir. Jacques De Molay'ın öncesinden ve sonrasından beri bu durum böyle. Tapınakçıların Paris'te ki Ana merkezi Karargahı hem Askeri üstü Hem de Bankaydı. Tüm Dünyaya savaş açmış Yeni bir Dünya oluşturmak isteyen bir yapı var ve bu yapı kendi merkezlerini de tasfiye ediyor… Ama işin ilginç yanı bağlantıları.. Bu arada bir konuya daha değinmek istiyorum. Trump ve İsrail demişken;

MESCİDİ AKSA MASONİK AYİN - İsrail Tel Aviv "NUR" LOCASI bağlantılarına değinmek istiyorum.

Kral Süleyman Arkeolojik Kazı Alanı'ndaki ‘Zedekiah Mağarası' adı verilen yerde Ekim 2015'te düzenlenen ayine, Türkiye dışında ‘Türkçe' faaliyet gösterdiği öne sürülen tek loca olan İsrail'deki Türkiye kökenlilerin kurduğu Tel Aviv merkezli ‘Nur Locası' ev sahipliği yapmış. Toplantıya Türkiye'den İzmir ve İstanbul başta olmak üzere 32 farklı locadan da çok sayıda mason davet edilmiş ve katılmış

İsrail Tel Aviv Büyük Mason Locasına bağlı ve Tel Aviv'de Kurulan "Nur" Locasının ismi ne kadarda manidar değil mi.? Tel Aviv ve İstanbul Büyük Mason Localarının arasında ki iletişim köprüsü diyebiliriz Nur Locası için. Mescidi Aksanın Altında yapılan Masonik Ayin. 32. ve 33.Deredecen Türk Masonlarda orada bulunuyor??

Peki Masonik yapı içinde Nur Locasının Kurucu üyesi kim ? Gülen'in masonluğa girişi 1975 yılındadır. CIA'in kurduğu Moon tarikatının Türkiye'deki ilk temsilcisi olan Kasım Gülek'in aracılığıyla, Fetullah Gülen mason locasına dâhil olmuştur

Aynı düşüncede olduğum Gazeteci –Yazar Tamer Kokrmaz'da konuya aynen şöyle açıklık getirmiş. 6 Haziran 1985 tarihinde İsrail Büyük Locası'na bağlı olarak kurulan Telaviv'deki 73 sayılı “Nur” Locası; dönemin Türkiye Büyük Locası “Büyük Üstadı” Şekür Ökten ile TESEV'in kurucularından Jak Kamhi'nin katılımıyla (bu ikili tarafından) açılmıştır! . (Tamer KORKMAZ.)

Fetö-Nato Ekseninde ki işgal girişiminin başında olduğu söylenen ve Damadı Fetullah Cemaatine bağlı Darbeci pilot çıkan ,eski Orgeneral Akın Öztürk 1996-1998 yıllarında Türk Silahlı Kuvvetleri Tel-Aviv Askeri Ataşesi olarak görev yapmış. Tel Aviv de ki Nur Locasına üyeliği var mıdır ? veya oraya girip çıkmış mıdır ? Düşünmek lazım.

FETÖ (Fetullah Gülen) gömleği giyerek Türkiye'de , Nato Subaylarından Masonik Örgütlere CIA"sinden Siyonist İsrailine kadar her türlü Şeytani yapı yıllarca bu topraklarda operasyon yürüttü. Ondan Kuduruyorlar hepsinin sığabileceği bir gömlek kalmadı artık bu topraklarda.

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS