Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Ali Osmanoğlu

Tamam, Anladık

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

…Tamam, anladık, bu dünyada dünyayı yöneten gizli bir dünya hükümeti var. Tamam, anladık bu dünya hükümeti kararı ile ABD ve AB ülkeleri ve derin babaları İsrail, haçlı zihniyetinin devamı olarak, İslam'a karşı şiddetli bir taarruz içerisindedirler.

Tamam, yine anladık, onlar istemezse, sen ne teknoloji, ne sanayi, ne de bilimsel kayda değer hiç bir şey üretemezsin!

Tamam, anladık Ortadoğu'yu yeniden şekillendiriyorlar, yeni devletçikler, yeni haritalar çiziyorlar. Geçmişte çizdikleri, harita ve toplumları yeniden resetliyorlar.

Amerika Zihin Kontrolü işine birinci cihan harbinden sonra başlamış ve kendi toplumu üzerinde deneyler ve eylemler yapmış, belli bir seviyeye ulaşmış, kim bilir belki de bugün bu çabalar meyvelerini göstermeye de başlamıştır.

Bugün Ortadoğu'da yaşadığımız kıyamın nedeni Müslümanlar ve bu coğrafyanın sahipleri değil, bu toprakları ve bu toplumları çıkarları için yeniden dizayn etmek isteyen, bu görünmez dünya hükümetidir.

Bu dünya hükümetinin elleri, ayakları Amerika'da, gövdesi AB'de, başı İsrail'de tetikçileri Ortadoğu ve İslam coğrafyasında…
Tamam, anladık bu adamların şakası yok ve bu adamlar çok güçlü, gözlerini karartılar mı, bu coğrafyada Saddam, Esed, Kaddafi oluyorlar. Gözerlerini karartılar mı DAEŞ oluyorlar.

İstedikleri ülkede darbe yapıyorlar, istedikleri ülkede kaos yaratıyorlar, istedikleri ülkelerde terör yaratıyorlar.

Bu dünyada 1950'lere kadar bir savaş ekonomisi vardı, sonrasında CİA yeni bir ekonomi keşfetti ve onu dünyaya yaydı. Bu da Terör Ekonomisiydi. Bugün hiç kimse terör örgütlerinin, istihbarat örgütlerinin hamiliğinde terör ve anarşizm yaratmadığını iddia edemez.
İstihbarat örgütleri deyince akla ilk zihin kontrollerini yapan CİA gelir, sonra kendisine yakın Hristiyan ve Yahudi İstihbarat örgütleri sıralanır.

Hristiyan ve Yahudi istihbarat örgütleri diyorum, çünkü bugün dünyada Haçlı zihniyeti hala devam ediyor. Bugün AB'ye bakın, Birleşmiş Milletlere bakın, hep Hristiyan kulüpleriyle karşılaşırsınız.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne diyor; “Dünya 5'ten büyüktür” bugün BM'de 195 devlet var ama bu 5 devlet hangi kararı istiyorsa, o karar alınıyor. Bu 5 devlette Hristiyan'dır. Bu durumda Birleşmiş Milletlere nasıl güven duyulacak, kararları ne kadar adil olacak.

Bugün sevgili güzel ülkemde terör yaratan PKK'nın da, DAEŞ'inde arkasında küresel güçler var. Derin dünya hükümeti var. Amaçları bu ülkenin Ortadoğu'da ve dünyada söz sahibi olmaması, İslam'ın bir umudunun dahi oluşmamasıdır.

Türkiye bugün sadece kendisi için değil, İslam ülkeleri içinde bir umuttur. Bunu gören haçlı ittifakı bu ülkeye PKK eliyle, Kürtlerin Milliyetçi duygularını tırmandırarak ekonomik, siyasal ve sosyal kırılmalar sağlamak ve kaos yaratmak istiyorlar. Ülkeyi içe döndürmek bağımsız bir Türkiye'nin varlığını ortadan kaldırmayı hedefliyorlar.

Bunun için de en önemli, belki de tek hedefleri, İslam ülkelerinin son dönemlerde yetiştirdiği en karizmatik, Lider, dik duruşlu Recep Tayyip Erdoğan'dır.

İşte bu yüzden içerde hain uşakları, dışarda dünya hükümetinin uşakları Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıyorlar.

Tamam, anladık onların büyük planları var, bizim üzerimizde düşünceleri var, bölmek-parçalamak istedikleri İslam ülkeleri var. Daha fazla kan damlatmak istedikleri bereketli topraklarımız var.

Tamam, her şeyi anladık da, içerdeki, dışardaki hain ve uslanmazların unuttukları bir şey var: Onlar kapalı kapılar arkasında plan yapabilirler, ülkeyi uşaklarının eliyle bölmek için hain planlar yapabilirler ama unutmasınlar ki, onların üstünde de bir karar vardır.

Elbette Recep Tayyip Erdoğan bir piri fani ama o ruh artık bu coğrafyanın bir parçasıdır. Reisin her yerde okuduğu o şiir dizesindeki sözler ne kutsidir; “Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır/Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır.”

  YORUM YAP / YORUM OKU
ALİ OSMANOĞLU DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS