Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Subliminal Tehlike!

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Pensilvanya'daki terör örgütü lideri subliminal mesajlar vermeye devam ediyor. Medya yapılanması ile bunu çok ileri düzeyde yapan FETÖ, 17/25 Aralık operasyonlarından sonra kendi iç bünyesinde irtifa kaybederken yapılanmaları bir, bir çözülürken kriptoları deşifre edilirken, yerinde hiç rahat durmayacağının? Özellikle 15 Temmuz gibi bir işgal saldırısında Devleti ele geçirme girişiminin başarısız olması necip milletimizin feraseti ve karşısında durmasıyla; burada soru işaretinin cevabını vereyim. Evet rahat durmayacağının? Aslında 15 Temmuz'u tekrar hortlatmak adına her türlü hainliği, her türlü kahpeliği kendi örgüt elemanlarını dahi hiç düşünmeden feda eden bir anlayışla Türkiye Cumhuriyeti Devletine bir tehlike ve tehdit unsuru olmaya devam edeceğini açıkça belli ediyor. Hatta FETÖ lideri kendi sitelerinde yayınladığı son konuşmalarının birinde Külünk ve Külünkçüler diyerek Adalet ve Kalkınma Partisi eski İstanbul milletvekili Sn. Metin Külünk'ü hedef göstermişti.

Toplumun zihin algısı ile oynayan, diziler ile subliminal mesaj vermeye devam eden FETÖ daha önce "Çocuklar Duymasın" dizisindeki bir sahnede kütüphanede görünen "Barış Köprüleri" kitabı ile zihinleri bulandırmıştı. Ancak çok konuşulan EZEL dizisi SUBLİMİNAL TEHDİT ile gündeme tekrar geldi. Dizide kullanılan objeler, karakterlerin isimleri ve HAŞHAŞİLER konusuna değinilmesi vs. birçok sahnede FETÖ ile ilgili subliminal mesajlar vermesi özellikle hükümete yakın bilinen bir kanalda olması kafalarda birçok soru işareti bıraktı. Sekiz isimli karakter, Temmuz isimli karakter ve Temmuz isimli karakterin köprüdeki yarı çıplak başında asker kepli sahnesi bunlardan en dikkat çekici olan mesajlardı. Ayrıca RAMİZ isimli karakterin FETÖ terör elebaşının babasının ismi olması da tesadüfün iğne deliğini hatırlatıyor!

EZEL dizisini çözmeye çalışırken bu seferde çok iyi bildiğimiz bir kanalda yeni başlayan ve bu hafta ilk bölümü yayınlanan ismi malum dizide bazı sahneler kafalarda soru işareti bıraktı. Dizide ki bir sahnede dört araba çarpışıyor. Çarpışanların birisi Polis karakteri, diğeri çocuğu kaçırılan bir kadın
( fidye vermek için yola çıkıyor ,kadının kullandığı araç burada önemli birazdan değineceğim) , diğer karakterler iki hırsız aynı arabada, diğer bir karakter ise hırsızların girdiği evde yanlışlıkla bıçakladıkları kadın. Hal böyleyken bu karakterler dört ayrı arabada aynı istikamette denk gelip çarpışıyorlar.
Kader burada devreye giriyor.

Şimdi sıkı durun çocuğu kaçırılan ve fidye vermeye giden kadının kullandığı aracın plakası
34 FGH 9112 polis telsizinden anons ediliyor. Açılımı ilginç değilmi ?
Mesaj gayet NET ( FGH Fethullah Gülen Hocaefendi). Peki 9112 ne ? Şimdi burada 911 Amerika'nın acil çağrı kodu, 112 ise Türkiye'nin acil çağrı kodu diye düşünenler çıkabilir.
Hayır burada daha ince bir mesaj var. FETÖ terör örgütü İslam'ı protestanlaştırmak adına bu ülkede yıllardır operasyon çekti.

Kendisi gizli kardinal olan FETÖ lideri aynı zamanda masondur. Gülen'in masonluğa girişi 1975 yılındadır. CIA'nin kurduğu Moon tarikatının Türkiye'deki ilk temsilcisi olan Kasım Gülek'in aracılığıyla, Fetullah Gülen mason locasına dâhil olmuştur. 6 Haziran 1985 tarihinde İsrail Büyük Locası'na bağlı olarak kurulan Tel Aviv'deki 73 sayılı “Nur” Locası; dönemin Türkiye Büyük Locası “Büyük Üstadı” Şekür Ökten ile TESEV'in kurucularından Jak Kamhi'nin katılımıyla (bu ikili tarafından) açılmıştır! (Hürhaber-Erkan MACİT)

Şimdi 9112 ‘ye gelelim!
FGH 9112 Mezmurlar kitabını bilirsiniz ZEBUR yani Kitabı Mukaddes (Tevrat-Zebur-İncil) Mezmurlar (Zebur diye de bilinir) ilahi ve dua kitabıdır. Uzun bir süre içinde farklı yazarlar tarafından yazılmıştır. İsrailliler bu dua ve ilahileri kendi tapınmalarında kullanıyorlardı.
Bu ilahileri birkaç sınıfa ayırabiliriz: Övgü ve tapınma ilahileri, ağıtlar; yardım, korunma ve kurtuluş için edilen dualar; bağışlanmak için yalvarışlar; Tanrı'nın kutsamasına karşı şükran ilahileri; düşmanın cezalandırılması için dilekler. Bu dualar kişi ve ulus adına edilirdi. Bazıları kişinin en derin duygularını yansıtırken, bazıları da Tanrı halkının duygu ve gereksinimlerini dile getirir.
Mezmurlar şiir kitabıdır. İbrani şiirinin en belirgin özelliği paralelizmdir. Paralelizm birinci dizedeki konuyu ikinci ya da üçüncü dizelerde de farklı biçimlerde tekrarlamaktır. İkinci ve üçüncü dizeler aynı konuyu karşıt biçimde geliştirir, tasvir eder ya da doruğa ulaştırır.
9+10, 34, 37, 111, 112, 119 ve 145. mezmurlar akrostiş biçimde yazılmıştır, yani ayetler sırasıyla İbrani alfabesinin harfleriyle başlar.

FGH ( Fethullah Gülen Hocaefendi) yi işaret ediyorsa ;
Peki, 9112 neyi ifade ediyor?
Kitabı Mukaddes Mezmurlar kitabı 91.bölüm 12.ayet
Mezmur 91.12 “Elleri üzerinde taşıyacaklar seni, Ayağın bir taşa çarpmasın diye.”

Mesaj derin değil mi? FGH 9112 Acaba FETÖ tarafından bir SUİKAST talimatı olabilir mi?
Yok canım, o kadar da değil? Ben bilmem , Devlet erkan-ı DİKKAT!
Tam bir Subliminal tehlike!

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
 ÇOK OKUNANLAR
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS