Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Şer Odakları ve 3. Roma Projesi

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Yine bir planı deşifre mi ediyoruz? Yoksa hainlerin kirli emellerine alet olanların ajandasında saklı olanlar hayata geçirildi de haberimiz mi yok?

Asalanın Feto-PKK'ya evrilişi. Ve faizin envai çeşit kombinasyonlarının ticaret sistemleri üzerinden TÜRKİYE'YE KARŞI EKONOMİK TERÖRÜ HORTLATMASI.? Topyekûn, 3. ROMA PROJESİNİN TÜRKİYE'Yİ KUŞATMA OPERASYONLARINI YAPIYORLAR.
Gizli saklı kapı arkalarında plan yapanlar, Aslında geçmişten intikam alma duygularını hiç gizlemediler.
Bizans'ın çocukları Fatih Sultan Mehmet HAN'ın surlardan içeri girmesini hiç içine sindiremediler.
İstanbul demek dünya demekti, Dünya demek İstanbul demekti. Kudüs –Roma-İstanbul geçmişin kadim izlerini taşıyan ANADOLU..!! İZMİR-Efes -MANİSA ve İncil'de ki kehanetler.. hepsi aslında bir şeyi işaret ediyor.
3.ROMA Projesini.

asala

Patrik 15 Temmuz günü ikindi saatlerinde ansızın Türkiye'den ayrılır. ABD'nin Yemen eski büyükelçisi Arthur Hughes, 15 Temmuz darbe girişiminin “CIA, Gülen ve Ortodoks Rum Patrikhanesi tarafından geçekleştirildiğini" açıklar. Bence son faza geçtiler; 3.ROMA için Fetö sistematiğini dünyaya yaymak için altlık kullandıkları Siyonizm ve Yahudiliği Fetö Ajandasından alıp uygulamaya başladı. Fetö, Steve Bennonun ROMA tapınağında - Pavlusun yanında yerini aldı. Fetö'nun yerine kardinalliğe kim yükselmiş olabilir.
KARAMAN diyarları desem sanırım isim vermeden halletmiş olurum mesajı. Hayret ettiniz mi? Fetö'nün içinde adam bitmez her kripto adamının yerine geçecek mutlaka bir piyon vardır.
Devam

Türkiye'nin başına bela olan ASALA ve PKK'yı kurduran, bu iki örgüte de parasal finansı sağlayan kişi, uluslararası uyuşturucu kaçakçısı Behçet Cantürk'tür! Babasından Kürt, ana tarafından Ermeni olan Cantürk'ün Uğur Mumcu suikastıyla da ilişkisi var, çünkü rahmetli Uğur Mumcu'nun kardeşi Ceyhan Mumcu şöyle konuşmuştu;
"Uğur'un ölümünden bir yıl sonra Cantürk öldürüldüğünde, bana gelen bir telefonda 'Uğur'un intikamı alınmıştır!' dendi. Bu adamlar hayattayken onlarla ilgili yazı yazabilen ender gazetecilerdendi. Uğur, Cantürk-PKK-ASALA bağlantısını da gündeme getirmişti bir yazısında. Çoğu mafya babasının öyküsü ölümünden sonra yazılır. Ancak Abuzer Uğurlu, Behçet Cantürk, Bekir Çelenk gibi karanlık adamlar, uyuşturucu kaçakçıları, Uğur'un araştırmaları ve yazılarından sonra içeri alınmıştı!"

Asala'nın artıkları PKK içerisinde yuvalandı. Paralel devlet Feto'dan ibaret değildir. Fetö bir paralel devlet unsurudur unsurlar arasında senkronizasyon vardır. Soy isimlerini ve kimliklerini değiştiren ama niyetlerini değiştirmeyen kripto Asalacılar Feto'yu kurdu. Asala post modern siyasi cinayetlere devam ediyor... Osmanlı paşalarını katleden Asalanın fikri temelini herkes biliyor... Mesela Hrant Dink Asalanın Feto ve PKK ya devşirildiğini çözdüğü ve hain plana karşı çıktığı için öldürülmüş olabilir mi? Cinayetin arkasında Fetö bağlantıları dikkat çekiyordu ve Fetö'nün bu cinayette parmağı olduğu anlaşıldı. Şunu belirtmek gerekir Ermeniler Osmanlı döneminde Millet-i Sadıka olarak tanımlanırdı. Toplumda özellikle ticaret hayatında devletimize ve milletimize çok faydalı olmuşlardır. Ama ASALA'yı burada ayırmak gerekiyor. Çünkü terör örgütüdür ve Ermeni halkını temsil etmez. Elbette şiddetin ve terörün her çeşidini lânetliyoruz. Ve diğer bir olay Santa Maria Katolik Kilisesi Rahibi Andrea Santoro, 5 Şubat 2006'da Oğuzhan Akdin tarafından Trabzon'da öldürüldü. 16 yaşında olan zanlı Oğuzhan Akdin 18 yıl ağır hapis cezasına çarptırıldı. 2015 yılında Santoro ailesinin şüphesi üzerine dava yeniden incelendi ve Akdin'in miyop olmasına rağmen 40 metreden 3 isabetli ateş yapmasının hiç sorgulanmadığı tespit edildi. Santoro cinayetinin de tıpkı Hrant Dink cinayeti gibi FETÖ üyesi Ramazan Akyürek'in Trabzon Emniyet Müdürü olduğu dönemde gerçekleşmesi gözleri Santoro cinayetini kapatanların da FETÖ olduğunu ortaya çıkarıyordu. Baktığımız zaman Asalanın deşifre olanları PKK'ya kripto olanları ise Fetö'ya entegre olduğunu görüyoruz. Hatta Fetö'yü kurduğunu... İsimleri değişti ama niyetleri değişmedi. Metotları değişti ama hedefleri değişmedi. Aynı örgüt aynı tezgâh.

asala 2

Bugün nasıl ki kripto olarak geçmişten günümüze 70 yıllık bir serüvenin içerisinde adım adım devletimizi ve milletimizi bölmeye yıkmaya geldilerse yine GELECEKLER! Fetö'nün verdiği kripto sosyal mesajları unutmadık. Herkül-Türkçe Olimpiyatları-Dinler arası diyalog-Modern Pavlos. Yani Anadolu'ya yapılan modern misyoner saldırısı ve yeni Haçlı seferi.
Varlık vergisi tesirlerinden kaçmaya çalışan kriptolar panikle soy ismini mi değiştirdi. Ve bu kriptolar Fetö'nun mayası mı? Fetö'nun fikri yapısını kuranlar Türk değil mi? Asala Fetö ve PKK ya nasıl entegre edildi? Pensilvanya Asalanın yeni karargâhıdır. 15 Temmuz darbesi olmadan önce oraya giden yatan kalan kişileri bir de bu perspektiften araştırın, bakalım ne çıkacak.

Onlar saldırı mekanizmasını intikam üzerine kuruyorlar. İçlerindeki kin ve nefret Haçlı zihniyetinin yüzyıllardır yaptığı yapmak istediği yıkmak yakmak yok etmek… Çünkü aklı kiraya verilmiş idraklerinde bu var. Asalanın havaalanlarına saldırısı üzerine kuruluşu hızlandırılan özel harekât dairesine 15 Temmuz da bomba atan kinin beslenme merkezide Asaladır... Asala Fetö ve PKK'ya evrilmiştir... Rahip Santaro ve Hrant Dink cinayetlerinin baş aktörlerinden Fetö'cü Ramazan Akyürek döneminde rahmetli özel harekât daire başkanı Behçet Oktay'ın telefonu dinlenmiş.
Ve birçok bilgi Fetö'nün eline geçmiştir.

Özel Harekât Asala'nın hem PKK hem Fetö ile mücadeleden dolayı gördüğü en büyük tehlike idi
Peki ya Rahmetli Kâşif Kozinoğlu? O da Özel Harekâtın ilk hocalarındandır. Asala ya karşı yapılan mücadelenin duayenlerinden biridir. Ve aynı dönemde gizemli bir şekilde ölmüştür.
Ve yine Asalanın hedefindeki MİT'in patronu Hiram Abas cinayeti... Abdullah Çatlı ve Hiram Abas Asala'yı çökerten isimler olarak hafızalara kazındı. Binbaşı Ersever cinayeti. Ersever'in çözdüğü gizli Asala Mumcu cinayeti ve kriptolar? Soru işaretleri bırakanlar tek, tek gizli bir el yardımıyla sanki temizleniyordu. Bugün FETÖ'nün yaptığı da budur. ASALA evrilmiş ve FETÖ-PKK konsensüsünü oluşturmuştur. Rahmetli Ersever cinayeti-Eşref Bitlis, Gaffar Okan suikastları aynı konsensüsün ortak işlediği cinayetlerdir.

Şimdi askeri casusluk davası ve kumpas davasını hatırlayalım. Eğer bir casusluk söz konusu ise ortada bir karşı ülke olması gerekir. Fetö'nun orduya kurguladığı casusluk kumpasında hiç gündeme getirilmeyen casusluğu yaptıran muhatap ülke kimdi. Casusluk kumpasında Fetö'nun mağdur etmeye çalıştığı soruşturmaya muhatap olan sayı binlerle ifade ediliyor. Milletin ve Devletin aklıyla dalga geçtiler binlerce kişilik casusluk olur mu? Demedi kimse.
Neredeyse İzmir fuarında konser dinleyenlerin tamamını casus yapacaklardı.

asala3

İzmir'de istihbaratçıdan çok casus varmış kulağa komik gelmiyor mu?
Yetkiyle oluşturulan korku herkesin aklını durdurmuş.
Devam

Bu kurgunun ve kumpasın birde senkronizasyonunu sağlayan karşı ülkede kolu olması gerekir. Fetö ve Fetö'nün genetik evveli ASALA ve YUNANİSTAN! 15 Temmuz 2016 akabinde 16 Temmuzda... Darbeciler o gün helikopter ile hangi ülkeye kaçtılar.? Neden YUNANİSTAN.?
Akıllarda soru işareti bırakmamak adına soru sorarak şifreyi çözelim

1-Yunanistan'a kaçan helikopter de kim vardı?
Ak Parti Erzurum milletvekili Orhan Deligöz darbe girişimi sonrası 8 askerin Yunanistan'a kaçırdığı helikopterde bir CIA ajanının olduğunu ileri sürdü. Bu ajan CIA-İstanbul masası şefi Graham Fuller miydi?
2-Helikopterin uçuş kayıtları neden silindi?
3-Yunanistan o hainleri neden vermiyor?
4-15 Temmuz'dan kısa bir süre sonra hangi devlet başkanı Yunanistan'a gitti?
Bunlar ince sorular. Cevapları uzun…

Paralel devlet tanımlarımızdan biri; bilim ve teknolojiyi silah olarak kullanan koyun postuna bürünmüş post modern küresel anarşizmdir .Diğer yandan ise paralel devletin bilimsel silahlarından biri de gözetim toplumu projesidir. Bunun dünyadaki fikir babası Jeremy Bentham projesi Panopticon Bantham bir hapishane projesi geliştirmişti ve adına panopticon demişti. Projenin temelinde mahkûmların gözlendiğini bildiği ama gözleyeni ve ne zaman gözlediğini bilmediği Bir tahakküm bir egemenlik kontrol ve yönetme biçimi vardı. Proje zamanla psiko-sosyal Bir gözetim toplumu şeffaf hapishane yani bir toplum mühendisliği aracı haline geldi. Süreçte en büyük katkıyı İran devrimde bizzat çalışmış ve Humeyni devriminin fikir babalarından olan Michael Faucolt yapmıştır. Hatırlayın Humeyni devriminde ilk Cuma namazı kılındığında imamın arkasında kimler vardı? Kırk yıl önce kılınan o namazda imam ile birlikte (hemen arkasında) Amerikan Büyükelçisi, Yahudi Hahamı, üç de Hristiyan bulunuyordu. Niçin? Humeyni Devrimi'nin zaferini kutlamak için. CIA İran'da ŞİA devrimi yapmıştı. Ve içlerine girmişti. FETÖ burada ne YAPTI? Sizce farksız mıydı modernize edilmiş İslam sentezi ile yeni kuşaklara bir bakıma örgütleşmeyi dayatmadı mı? Aile yapısının içerisine sızıp islamı protestanlaştırmak adına söylemlerde bulunulmadı mı? İslam sentezi diyerek Müslüman maskesi takarak FETÖ Haçlıları övmedi mi? Haçlılar size dokunmaz demedi mi?
Bu söylemler nereye gidiyordu? Gözetim toplumu projesinin siyasallaşması ve iktidar olmadan hükmetme aracı haline gelmesi ile paralel devlet hareket kabiliyeti bulmuştur.
Artık matematiksel bir (1) hâline getirilen bireyler, insan hakları kavramları ile hayalî şekilde kişiliklerin nevrotik özellikleri kullanılarak Ortadoğu ve siyasal istikrarsızlık istenilen bölgelerde birer silah haline getirilerek isyan hareketlerinde kullanıldı. Artık gözetim toplumu baskısı ve psikolojik şiddetle iradesi kırılmış modern insan tipi adeta donanımlı eğitimli robotlaştırılmış bir silah haline gelmiştir. Artık onların her biri (bir) kesin inançlıdır. Paralel devletin unsuru Fetö'nun ritüelleri ile Helenistik Roma ile kurlaştığını biliyoruz. Bylock ile John Locke nazire yapılmıştır. Bylock kurucusu eski FEM talebesi ABD vatandaşı olan zat adını da David Keynes yapmıştır.

Asala'nın FETÖ –PKK'ya devşirme olması; 3. ROMA Projesi'dir. VE faizin her şekilde çeşit, çeşit kombinasyonlarının ticaret sistemleri üzerinden Türkiye'ye karşı uygulanan bir ekonomik terör halini sahaya sürmüşlerdir. Gelecekler! Demiştim. Topyekûn geliyorlar! Topyekûn, 3
. ROMA PROJESİNİN TÜRKİYE'Yİ KUŞATMA OPERASYONLARINI yapıyorlar.

Faiz Türk'e Türkiye'ye Anadolu'ya yapılan saldırının en stratejik silahıdır Faiz düşerse paralel yapı düşer Faiz düşerse PKK düşer Faiz düşerse FETÖ düşer Faiz düşerse Siyonizm düşer Faiz düşerse zulüm düşer Faiz düşerse düşman kaleleri düşer. Doların artmasına karşı yapılan topyekûn milli mücadele hassasiyeti YÜKSEK FAİZE KARŞI MİLLİ MÜCADELE şeklinde devam ettirilmelidir. Alın terini emeği tüyü bitmemiş yetimin hakkını çalan rant ekonomisine önce katılım bankaları savaş açarak oranları düşürmelidir.

Fetö'yü dizayn eden güç veren gözetim toplumu projesini Türk milletini zincirlemek için kurgulanan post modern anarşizm 3.ROMA Projesidir. Fetö bugüne kadar ki bagajında olanları indirdi. 3.Roma evresine geçti.

Türk milletine kimse zincir vuramayacak. ! İnşallah bununda üstesinden geleceğiz.

***Erkan MACİT***
15-02-2019

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS