Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

One minute VAN!

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

İNGİLİZ AKLI HARİTADA...

Türkiye sınırlarının dışına çıktıkça, biraz daha dışarıdakilerin kıskaç çemberi daralıyor. Onlar oyun kuruyorlar, oyunlarına bizde oyun kuruyoruz. Neden? Çünkü her oyunun içinde bizde varız! Bizden olanlar da karşımızda? Nasıl yani? Der gibisiniz, izah edeyim. Her gizli yapının ve örgüt şemasının başlangıcında mutlaka başka bir gizli yapı daha vardır! Onlar açığa çıkmamak için gizli yapı da hareket ederler.
Çekirdek içinde çekirdek yani.
Devam

Evet! Çok garip şeyler olacak! Oluyor da. Savaş yeni yörüngelerde oluyor, yeni şema ve haritalar üzerinde. Sadece bakmak ve görmek?
Biz bakacağız ki DEVLET görsün.!!
Para sermayedarları ülkemizi ekonomik ve maddi yönden dar boğazdan geçirme operasyonuna başladılar ve bunu yapıyorlar. Amaç TÜRKİYE'yi mali ve ekonomik yaptırımlar ile kıskaca almak.
1940'larda başlayan bir durum var aslında, ABD FED merkez bankası Türkiye deki şirketleri listesine baktığınızda... İlginç şirketler var. Nerdeyse TÜRK yerli ve MİLLİ şirket hiç yok! 1940 yılında bazı sistematik temeller atılmış. Yerli ve MİLLİ işadamları üzerinde devamlı operasyon çekilmiş.
ABD ve İNGİLİZ şirketleri adeta yerli işadamlarımız üstüne oynamış.
Her yerde aktif olmaya çalışıyorlar tabi ki, bunun yakın örneklerini geçtiğimiz günlerde gördük TUSİAD başkanı yerli değil mesela?

Birinci Dünya Savaşı sonrasında bağımsızlığımızı elde ettik ama Marshall planları ile IMF anlaşmalarıyla Fulbright Burslarıyla Türkiye ekonomik anlamda bağımsızlığa mütenasip bir güç merkezi olabilme yolundaki yürüyüşüne izin verilmedi. Bulunduğumuz toprak parçasının bir emridir büyük düşünmek. Anadolu topraklarında küçük düşürmek isteyenler hayat hakkı bulamaz.

Bu topraklarda devlet ve millet kimliğinin temel şartlarından birisi büyük düşünmektir bu kabiliyetimizi hiç kaybetmemeliyiz. .Ama biz büyük düşündükçe onlar gelecekler! Üstümüze GELECEKLER! Hem de derin planları ile.

İNGİLİZ oyunlarının olduğunu bir kez daha görüyoruz. İngiliz 50 yıllık plan yapar. Oluşumunu sağlar alt yapısını kurar aktörlerini sahaya sürer. Sonrası mı? Devam eden süreçte aktörler yeri ve zamanı geldiğinde devreye girer. The London City İngiltere Kraliçesine yol vermiş olabilir mi? Ada da çok garip şeyler oluyor. Kraliçe neden kendine yer arıyor? Tanrıçalığını nerede sürdürecek?
Elizabeth Kıbrıs'ı istedi ama vermedik. Evet, çok büyük pazarlıklar teklif edildi. Oyun üstüne oyunlar kuruldu. İçimizdeki FETÖ Truva atını çözdükten sonra FETÖ'nün hala içerideki kriptolarını iyi kullandılar. Ve kullanıyorlar da. TRUMP Kudüs üzerinden mesaj verirken, Kraliçe hamlesini KIBRIS ile yapmak istedi. Bunu daha sonraki yazılarımda açarım. Esas meseleye gelelim. Çünkü hassas konular var. Mesela VAN var! Neden VAN?

Merkezi İstanbul'da bulunan CMC İngiliz menşeli Şirket, Van'da çağrı merkezi kurdu.
CMC Türkiye'nin Van'da kurduğu bu çağrı merkezi ile ilgili bir basın toplantısı düzenlenmişti. Çok bilinen bir “ELİT” bir Hotelde düzenlenen basın toplantısına CMC Türkiye Genel Müdürü Aytaç Aydın, Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Başkan vekili Yavuz Karaman, Van TSO yönetim kurulu üyeleri ve iş adamı “Osman Halitoğulları,”” buraya dikkat Osman Halitoğulları da katılmıştı. Ulusal ve yerel basın mensupları zaten oradaydı.

Van merkezli bir planın olduğu kesin. Kraliçe, Van'a nasıl bir rol biçti. Tarihi emperyalist vahşi ve dahi oryantalist aklı ile Van için nasıl bir rol belirledi. Kafamdaki kelimeler bir araya gelip sıraya dizilirse. Kraliçenin etekleri uçuşur , etek altında saklanan Şeytancıkları açıkta kalır ...!?!

Kafamda kelimeler uçuyor;
Kavala - Kürdistan - gezi - Beyrut - kahire - ipek yolu - hazar - Batum - acara Batum - İngiliz çağrı merkezi - İngiliz anaokulları - Lazkiye CHP gençlik kampları - Babailer - Van gölü-Akdamar'daki damar Çetnik mi? Taşnak mı? - Duble yol - Fetö hdpkk - Dürzi velid Canbolat - hazar gölü - petrol - kum Tebriz - Molla Gladiosu -- Trans Kafkasya Karadeniz -Hazar -Basra - Gençlik Festivali -Fetö - Feto PKK - Fetö NATO -
VAN, SADECE VAN; DEĞİLDİR.
Afganistan - Uygur - silah - uyuşturucu - para -çay- şeker- beyaz kadın - inek - keçi- koyun -kırmızı bidon- tek katlı kerpiç evler gökdelenler – İranlıların meyhaneleri- halı. fetö FETÖ fetö. Yerli Türkmenlerin terk ettiği - etmek zorunda kaldığı VAN.

Van, ancak operasyonel olarak bakılabilecek bir yer. ticari rantabl değil...!!! Van bir turnusol kâğıdı;
Birileri oraya geliyorsa, aynı anda kendilerini de deşifre etmiş oluyorlar.

VAN 'da İngilizlerin peşi sıra TÜRK DEVLETİNİN DEVLETLİĞİ ile bilek güreşine girmek istiyorlar.

Dedim ya; İngiliz 50 yıllık plan yapar Devletin bunu bilmesi lazım. Ama refleksleri olan insanların da bakması lazım. Biz bakacağız DEVLET Görecek!
Devam

Çin ile olan ipek yolu için, ileride Çin ile iyi ilişkiler için, ana sınıfında bile İngiltere'de 2012 yılı Çin yılı ilan edilmesi gereği, Çin'i anlatmış ve öğretmiş ve sempati kurdurmuşlardı
İngiltere 20,30,40,50 yıl sonra gereken teması sağlayacak çocukları bugünden yetiştirir.
Van' da İngilizlerin açtığı çağrı merkezini bugün TÜRKİYE üzerine oynanan oyunların ve dahi ipek yoluna ( bir kuşak bir yol projesi ) dönük emperyalistlerin hazımsızlıklarını terör olarak dışa vurmuşken. AB'nin yayınladığı harita ve büyük KÜRDİSTAN olarak tarif edilen coğrafi bölgenin tam ortasında Van'ın olması TESADÜFMÜ.?

VAN 'daki İngiliz Çağrı Merkezi.
NEYİ ÇAĞIRIYOR!

FARKEDİN!!!

Yarın Kürdistan ve Ermenistanı yönetecek çocukları bugünden ingiliz sempatisi ile büyütüyorlar, bunu oradaki valiye anlatamazsın, bir şey de yapamaz, devlet gözünü sonuna kadar açmalı. Geçtiğimiz sene Ted koleji Van'a kuruldu. Bu kuruluşların sadece anaokulu var gibi gözükse de bağlantılı oldukları yapılar var orada, ve göze çok batmadan farklı isimler adı altında gidiyorlar...FETÖ 'nün bu ülkede yaptığı tahribatı unutmayalım. Öyle bir tahribatı temizlemek çok uzun sürecek!

Anaokulları , okuldan öte ailelere birebir dokundukları safha !?!

Yahudiler , Osmanlıda yetim çocukları kripto olarak yetiştirirdi. Örnek , Rizedeki yetim çocuğu alır Edirne'de özellikle fakir fakat dini ve sosyal kültürünü yaşayan aileye büyüttürürlerdi. Çocuğun ve ailenin maişetine katkıda bulunarak yaparlardı.

Çocuğu heryıl kısa süre ( 5 - 10 gün ) aileden alıp yoğun eğitimle yahudilik eğitimi verirler fakat büyüten aile mahiyetten kesinlikle bilgi sahibi olamazdı.

Sonuç, adı Ahmet,Mehmet - Mühendis Doktor öğretmen olup fakat kesinlikle gizli yahudi.oluyordu..!?! Veya Edirne'deki çocuk Tunceli'de büyüttürülüyor , görüneni iyi bir alevi fakat gizli yahudi....???

TÜSİAD'daki ismi bizden (Simon) fakat ;kendi Yahudi şirketlerin ve onların okudukları vedahi okulların yasal bağlantılı kurumlarla ilgileri vardır.

İhsan Süreyya Sırma'nın kitabında belirttiği ;Anadolu'daki yetim çocukları Yahudilerin devşirme şekli halen devam ediyor…

One Minute VAN!

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS