Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Kuşatma var Reis!

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Gladyatör TÜRKİYE nereye REİS başlıklı makalemde yazdığım çoğu şeyin gerçekleşmeye başladığını görüyoruz

Ordularımız cepheleri düşmana dar ederken, düşman bizi içeride perişan ediyor. KUŞATMA???? İÇERİDEN .....

Dışarıda her yönden savaşırken, içeriden kuşatma devam ediyor.!

Ben ADALETİN HAKK'ın savunucusu olmaya devam edeceğim!

Dolar düşüşe geçtikten ilk hafta sonra göstermelik bir denetim oldu ve ceza kesildi bazı firmalara ama o firmalar o günkü hasılatı ile cezanın 100 katını öder zaten. Siz sarhoş adama ceza kesip direksiyon başına geçiriyorsunuz. Denetim bu mudur? Alacaksın elinden ehliyetini!
Bugün 2 çocuklu bir ailenin aylık minimum geçim sınırı 3000 tl civarında. Akparti'den önce asgari ücret yerlerde sürünüyordu. Bunu not edelim ve nankörlük etmeyelim. Ancak 2020 tl ile de geçinmenin çok zor olduğu gerçeğini göz ardı etmemek gerek. Fakat 2020 gibi bir rakamda tüm zorluklara rağmen iyi bir zam oranı ile yapıldı.
Üretici ve Tüketici arasında sağlıklı iletişim yok. Tüccarı, lojistiği, halcisi, marketcisi istediği fiyatı biçerek üreticiyi de tüketiciyi de mağdur ediyor. Bunu da serbest pazar ekonomisi safsatası ile perdeliyorlar. Cevapları da hazır: "ALMA KARDEŞİM, ZORLA MI SATIYORUZ!" diyorlar Şerefsizler!

Hamsi kaçtı kaçtı dediler. HAMSİ Şerefsiz simsar tüccarların depolarında.. STOK!

Üretici kendisinden alınan fiyat ile tüketicinin aldığı fiyata bakıyor. Uçurum. Hevesi kaçıyor. Devletten üretim desteği almasına rağmen hile yaparak üretim yapmıyor. Ekilmemiş tarlaları, ekilmiş gösterip devletten hibe alıyor. Ortada ürün olmayınca başlasın ithalat!

Kümesi,küçükbaş hayvanı,bostanı,tandırı terk edip; marketleri yağmaladığımız günden beri bu ülkeye bereketsizlik çöktü. Kuş gribi yalanı ile binlerce tavuk ırkı yok edildi. Deli dana yalanı ile onlarca sığır ırkı yok edildi. Patent yalanı ile binlerce yerli tohum yok edildi.
Ülkemizin tarım bakanları monsanto gibi küresel köpekleri adeta davet edercesine ülkeye soktu. En büyük gıda firmaları şeytanın uşağı olan Rothschild, Rockerfeller, Monsanto gibi ailelerin iştirak firmalarına satıldı. Bizi önce ekmeğimizden vurdular.
Şehirlere kendimizi hapsederek en büyük kötülüğü kendimize biz yaptık. Millet uykudayken fırsatçı bürokratlar ile küresel canavarlar işbirliği yaptılar. Halatlarla bizi zirveye çıkardılar. Yüzümüz gülüyordu. Kendimiz tırmandık sanıyorduk. Şimdi ise dağın tepesinden inemiyoruz.
Devletimiz içeride ve dışarıda tanklarla, tüfeklerle savaş verirken, belki de tank ve tüfek savaşını zaten kazanacağımızı hesap edenler,bizi kurdukları sisteme muhtaç olacak şekilde zehirliyor.Tarım, Gıda, Hayvancılık, Tohum ve hatta su kaynaklarımız bile siyonist şirketlerde…

Bu operasyonu bize bizim devletimize sinmiş ihanet çeteleri üzerinden yaparken, medyayı da aracı olarak kullandılar. Bize operasyon çekenler, operasyonun masrafını bile bize ödetiyor. Medyamızın hali ortada. Ahlaksızlığı ortak payda olan kümeler grubu.
Havuz kanalları diye nitelendirilen televizyon kanallarına bakın. Bunları islam düşmanlarından aldık da ne yaptık? Ramazan programlarından başka? Ensest ilişki yalanları ile dolu programlar, evlilik programları, magazin adı altında pislik çukuru programlar devam etmiyor mu?
Bu tv kanallarının kontrolü müslümanlarda değil mi? Peki hangi kitabın müslümanları bunlar? Kimin projesini destekliyoruz? Aile, ahlak, çocuk, islam düşmanı herkesi sunucu diye, televizyoncu diye baş tacı yaptık. Ya Vatansever EVLATLAR? Onlar nerede ? Sektör değiştirmiş ekmeğinin peşinde… “Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana” Vay MAHSUNİ Vay…

Adamlar hükümet aleyhine konuşmasın diye program, dizi yaptırıp adeta rüşvet veriyoruz be. Yazıktır, günahtır. Devleti mi eleştirecekler? Canları cehenneme. Sanatçı kisvesi altında kıyak yaptıklarımızın dizi ve programları mahvetti örfümüzü, kültürümüzü.
Bizden toprak almalarına gerek yok ki. Bizim ruhumuzu yok etmeleri yeterli. Ruhumuz yok oluyor. Farkında değil misiniz? Ailelerimiz, ekmeğimiz, suyumuz, ahlakımız... bunları bizden alırlarsa toprağımızı ne yapsınlar? Ne zaman uyanacağız? Ne zaman?

Bir Bakan tutup başarısızlığını yapılan askeri operasyonla örtmeye çalışırken, bir diğer bakan hiç alanı olmayan alanda konuşma yapıyor. İstifa etmek nedir bilmiyorlar. Her şeyin bedelini senin ödemeni istiyorlar REİS! Recep Tayyip ErdoğanHer şeyi senin halletmeni bekleyen bir hükûmet!!!

REİS senden hamle bekliyoruz!

DEVRİM REİS Devrimi LİDERLER YAPAR!

Allah rızası için bir ekip kurun. Anadolu'nun dört bir köşesine ekipler gönderin. Lise'de okuyan, helal süt emmiş; akıllı çocukları tespit edin. Destek olun. Devlet mekanizmasına entegre edin. En zekilerin doktor, en aptalların siyasetçi olduğu bu ülke nasıl gelişecek? VATANSEVER Milliyetçi kadrolar Allah'ını Milletini seven kadrolar, adaletten Haktan yana olan kadrolar, Liyakat ve Sadakat konusunda sağlam olan kadrolar gerekli bize. REİS!

2007'de 367 vekil kavgasında ilk referandumda millet olarak savaştık. Bunu sayısız seçim, referandum, kavgalar, darbeler, muhtıralar, askeri operasyonlar, savaşlar takip etti. Millet olarak hep arkanda durduk. Devletimizin arkasında durduk Halada senin ARKANDAYIZ REİS!. Biz bunlarla uğraşırken Bakanlar ne yaptı REİS?

Ahlaksızları susturma zamanı REİS?
Rantçıların Makam sevdasına düşüp milleti aklına bile getirmeyenlere cezasını verme zamanı REİS?
Bütün Dalkavuklar neden gölgene saklanıyor REİS?
Recep Tayyip Erdoğan

Toparlamak gerekirse; Liyakat sorunumuz var. Denetim sorunumuz var. Ahlak sorunumuz var. Medya sorunumuz var. Zehirleniyoruz REİS. Ekmeğimizden, kalbimize kadar her koldan zehir zerk ediyorlar bu millete…

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS