Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Küresel çeteye karşı (Refleks)

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Küresel Çete - İKİ BAŞLIDIR

Küresel Çetenin bir kolunu Amerikan emperyalizmini temsil eden Anglosakson aileler. Diğer kolunu ise Yahudi emperyalizmini temsil eden Birleşik Krallık bankerleri. Amerikalı Anglosaksonlar New York İngiltereli Yahudiler Londra” da

Amerika'daki çetenin başını halk arasında bilindiği aksine Yahudi Rockefeller çekmiyor. Yahudi olarak çekmiyor. Rockefeller ailesi Anglosakson'dur. Anglikan klisesinin bağımsız bir koluna mensuplar. “WASP İmparatorluğunun lideridir White Anglo Sakson Protestan. Beyaz AngloSProtestan mezhebine Mensup Hristiyan bir ailedir Rockefeller. Rockefellerların önderliğinde ki Anglosakson aileler

- J.P Morgan - Mellon - Dupont Gibi Wasp Amerikan Elitleri bulunuyor.

Londra'daki Yahudi Emperyalizmi ise hem Londra'da hem Amerika'nın içinde konuşlanmış durumda. Liderliğini Rothschild”ların çektiği Yahudi Elitler. - Warburg - Cohen - Kahn - Loeb - Schiff - Goldman and Sachs Kahn, Loeb, Schiff üç aile de birbiriyle akrabadır her jenerasyon birbiriyle evli dünya hisselerini evlilik bağı ile koruyorlar. Cohenler CIA'de nüfuz sahibi istihbarat görevi yürütüyorlar. Lehman Brothersları yazmıyorum Anglosakson bankerler onları batırdı Amerika da. Uluslar üstü Siyasette Dengeler tam olarak böyle bir durumda.

Dünya'da Uluslararası siyaset ve Uluslar üstü siyaset vardır. Birisi devletler politikasıdır diğeri ise devletlerin politikasını dizayn eden ailelerin politikasıdır. İŞTE durum bu şekildedir.. SİZ daima onlardan bir adım önde olmak zorundasınız hem fikren hem siyaseten..
Mesela;
Vladimir Putin'in yanında Küresel Çete ile çalışan ekip var. ABD - Rus Politikasını Suriye'de sürekli onlar dizayn etti TÜRKİYE' ye karşı. Rusya'nın çekilip ABD'nin girmesi hep bu yüzden. 2.Dünya savaşın da Stalin Şövalyesini Türkiye'nin üzerine salıp zorla NATO'ya soktular Ülkeyi. Uluslararası arenada düşmanlar yok rakipler vardır. Suriye ”de savaşa ABD'yi bölgeye girmesi için Rusya çağırdı. Rusya çekildiği yerleri hep ABD ”ye bıraktı. Okumayı bilmek çok önemli, masa önünde ABD, Rus kavga ediyor. Âmâ sürekli Türkiye'yi daraltma çalışması yürüttüler. İŞTE tamda böyle bir şey DÜNYA siyaseti. O yüzden sürekli UYANIK olmak zorundasınız.
Türkiye Batı ile iyi politikalar yakalamadı Batı, Türkiye ile iyi politika sürdürebilme fırsatını yakaladı. Şu dakikadan sonra Biz merkezli düşünün, Dünyanın Merkezinde artık Türk Politikası var Batı dünyası değil.. Böyle söylemekten düşünmekten asla korkmayın ağırlığınızı bilin.

O kadar eksiğine rağmen Türkiye Suriye'de kimseyi dinlemeyip hüküm koymaya hazırlanabiliyor. Suriye'de neyin, kimin olduğunu bilen bir kaç kişi varsa belki. Suriye'de dünyanın en büyük devleti var Şirketler Oligarşisi karşısındada sadece Türkiye var.

21.yüzyılın Şövalyelerinin Modern Tapınakları artık “ŞİRKETLER”. Trilyon dolarlık iç içe geçmiş şirketler. Suriye'de Babil İmparatorluğunun varisleri var, o 22 ülkenin sınırları kararı boşuna açıklanmadı dünya basınında. Pagan Şövalyelerin ŞİRKETLERİ.

Mesela;
Donald Trump Malta Şövalyelerine bağlı, Joe Biden Tapınak Şövalyeleri tarikatına mensup. Donald Trump”ın yanında Rothshild & Vatikan - Birleşik Krallık politikası
Joe Biden”ın yanında ise
WASP(Anglosakson) & Tapınakçı - Amerikan Politikası var.
Bu tarz batılı siyasetçiler bu tarikatlarla olan bağlarını asla saklamıyorlar.

Artık REFLEKS zamanı Türkiye merkezli politikalar stratejiler üretin söylemlerde bulunun fikirler paylaşın, yazar siyaset bilimci stratejist düşünür analist. Paylaşın ki Türkiye'nin Think-Tank kuruluşları oluşturulsun. Küresel Çete B.M kararlarını ve üye tüm devletleri, kurduğu düşünce kuruluşları eli ile yönetiyor hareket ettiriyor. Birleşmiş Milletlerin ”de, orada karar alan 5 üye devletinde tüm fikir ve stratejilerini onlara danışmanlık yapan bu Think-Tank(düşünce kuruluşları) planlıyor. Bu kuruluşları ”da Devletlerden zengin Ulusüstü Şirketler finanse ediyor.
Bu nedir biliyor musunuz?
Masonik fikir.

ARTIK REFLEKS ZAMANI...

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS