Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Kıyamet Savaşlarını Başlatacaklar!

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Şimdi yazacaklarımız Küresel güçlerin , şeytanın ve avanelerinin boş durmadığı ve Kıyamet projesine çanak tuttuklarıdır… Evet bir savaş var, ama bu savaşın sonuçları mı olacak? Yoksa bu savaş güç dengelerini tutanların direncini kırmak için şekil mi değiştirecek?

Yani kıyamet savaşı, biyolojik savaşa mı dönecek?

2006 yılının sıcak bir ağustos ayında, dünyanın büyük bir çoğunluğu tatil ve eğlence sektöründe gününü gün ederken Rockerfeller Vakfı'nın yıllardır insan ırkını kontrol rüyasının son halkalarının tamamlanması için bir şirket alımı gerçekleşti.. 

15 Ağustos 2005 yılında GDO'lu şirket tarımcılığının Devi Monsanto Şirketi, Mississippi Scot'taki Delta & Pine Land'ı satın almak için yeni bir açık arttırım ilan etti. Kapanış fiyatına nakit 1,5 Milyar dolar idi. 1999 yılında aynı hamleyi denediği zaman toplumun protestosu ve tepkisi ile karşılaşmıştı. Ama bu sefer tam aksi olmuştu. Alım farkedilmeden gerçekleşmiş bazı planlar devreye sokulmuştu. Monsanto'nun Delta& Pine Land'ı alması için düzenlenecek ikinci açık arttırmanın zamanı ile Delta & Pine Land'ın “Kısır Tohumu” projesini pazarlamaya hazır olacaklarını açıkladıkları zaman aralığı aynıdır. Bu bir tesadüf müydü?

14 Nisan 2006 yılında Roma Katolik Kilisesi en yüksek otoritesi Papa 16. Benedict net ve cesur bir demeç verdi. Bazı Genetik bilimcilerinin büyük bir yanlış yaptığını şeytan ile eşdeğer olduklarını ve onları Tanrı olmayı oynamakla suçlamıştı.

Papa genetik mühendisliği alanındaki en son bilimsel gelişmeleri işaret etmişti.. Papa 16. Benedict Neyi fark etmişti.? Genetikçi bilim adamlarını sert bir dille uyarıyordu. Onlara “Tanrı olmadan, Tanrının yerini almaya çalışmak riskli, tehlikeli ve delice bir cürettir.”
diyerek modern, sosyal, şeytani gelenekleri keskin bir şekilde suçlayarak, bunların insanlığı yok etme çabasında olduklarını Kıyametin senaryolarını yazdıklarını ifade ediyordu..
16. Benedict daha sonra “Aileyi ortadan kaldırmayı hedeflemiş şeytani bir gurur” olan “Anti Genesis”den Yaratılış Karşıtlığından bahsetmişti. Bu hayvan olsun bitki olsun hayat biçimleri üzerinde kalıtım mühendisliği uygulaması hakkında kilise tarafından yapılan en açık bir suçlama olarak tarih kayıtlarına geçmişti.. Bu durum aynı kilisenin elemanlarının 10 yıldan fazla bir zaman sürecinde Rockerfeler Vakfı içindeki etrafındaki grup tarafından desteklenen ve finanse edilen insan üremesi üzerine gittikçe artan şiddetli saldırıya John D. III.'ün Nüfus Konseyinden Henry Kissinger'in NSSM 200'ü (National Security Study Memorandum 200) ve özel üretilmiş Tetanoz ile insanların gizlice aşılanmasına kadar direnmeye yönelik önceki çabalarını destekledi.. Birkaç kısa haber dışında Papa'nın yorumları ve çıkışları büyük küresel medyada örtbas edilmişti.. Aslında baktığımız zaman bir çok şeyin bir kontrol mekanizması tarafından organize edildiği açık, insanlar ve toplumlar üzerinde yapılan operasyonlar hatta daha ileri gidecek olursak Ülkelere düzenlenen operasyonlar ve şeytani projeler.. NSSM 200 10 Aralık 1974 tarihinde, Henry Kissinger önderliğinde ABD Ulusal Güvenlik Konseyi gizli bir 200 sayfalık çalışmayı tamamlamıştı.. Bu Çalışmada Sömürge ülkeleri ve diğer ülkelerde ciddi bir nüfus artışı olacağı bununda aynı zamanda bu olayın kendilerinin ulusal güvenlik çıkarlarına ters düşeceğinin hesabını yapmışlardı. Her anlamda Ulusal tehdit oluşuyordu bu çalışmaya göre.. Ama bu çalışmanın önemli bir tespiti var ki akıllara durgunluk veriyordu.. NSSM 200 raporunda en önemli tehlike olan 13 kilit ülke vardı. Hindistan, Bangladeş, Pakistan, Endonezya, Tayland, Filipinler, Nijerya, Mısır, Etiyopya, Meksika, Brezilya, Latin Amerika ülkeleri ve sıkı durun Türkiye.. Evet Türkiye'de bu 13 kilit ülke isimleri arsına alınmıştı. Bugün Afrika kıtasına baktığımızda Nijerya'nın durumunu görüyoruz. Ve Brezilya'da çıkan Zika virüsü sizce olağan mıydı? 

Neyse konuyu fazla dağıtmayayım. Türkiye özellikle üstü işaretlenmiş en önemli faktör ise Siyasi, Ekonomik ve Askeri gücünü arttıracağı yönünde tespitleri yapılmış ve bir dizi önlemler hesabına girilmişti…

Nüfus azaltımı ve genetiği değiştirilmiş  mahsuller  aynı büyük  stratejinin  birer  parçalarıdır.

Dünya nüfusunun şeytani bir dizi projeler ile bir şekilde azaltılması, hastalıklar yayılması, soykırım, tüm nüfus gruplarının sistemli olarak yok edilmesi Biyolojik savaşlarının habercisi olup, Dünya'nın açlık sorununu çözme adı altında çok bilinen kasıtlı bir politikanın sonucudur..Açlık sorununu çözmek Aslında Henry Kissinger'in şu sözleri her şeyi açıklıyordu. “Petrolü kontrol edersen, ülkeyi kontrol edersin; gıdayı kontrol edersen, insanları kontrol edersin.” Öte yandan Alman asıllı Amerikalı araştırmacı-gazeteci F.William Engdahl GDO devlerinin insanlık için gerçek bir kıyamet yaratacağını söylüyor çok ürkütücü iddialarda bulunuyordu. Bu arada aklımıza hemen soru gelmiyorda değil hani. Şu Norveç'teki Küresel Tohum Deposu ile amaçlanan ne? Ari üstün bir ırk yaratmak mı? Yoksa istenmeyen ırkları yiyecekler ile kısırlaştırıp yok etmek mi? Kıyamet Tohum Deposu olarakda bilinen Slavlbard hariç dünyadaki diğer tohum depolarını bekleyen kıyameti kim koparacak? Nitekim Yeni Aktüel dergisinin 29 Kasım – 5 Aralık tarihli 125. sayısında Kıyamet Kapısı başlığıyla kapak konusu olarak işlediği proje tamamlandı. Donmuş bir dağın 130 metre altına inşa edilen ambarda şu anda dünyanın dört bir yanından yaklaşık 3 milyon farklı tohum özel ambalajlarda saklanıyor. Kuzey kutbuna 1100 kilometre uzaklıkta olan buzdağı ambarında bazı dayanıklı tohumlar 1000 yıl kadar bozulmadan kalabilecek. Her türlü nükleer saldırıya, patlamaya, depreme karşı dayanıklı olan bu tohum deposuna “Kıyamet Tohum Deposu” deniliyor. Dünya üzerindeki tohum çeşitlerini bir araya getirmeyi hedefleyen ambarın amacı gelecekteki dünyanın başına gelebilecek nükleer bir saldırı, meteor düşmesi veya iklim değişimi sebebiyle felaket durumunda tohum çeşitliliğini sağlamda tutmak..

Buraya kadar herşey normal.. Ancak Alman asıllı Amerikalı gazeteci F. William Engdahl tarım sektörünü ellerinde tutan GDO devlerinin bizlerin bilmediği bir şeyler bildiklerini düşünüyor.. Bakın Engdahl şu satırlarda ne diyor! “Svalbard Küresel Tohum Deposunun finansörleri GCDT Global Crop Diversity  Trust aracılığıyla işletildiğini görüyoruz. Nisan 2009 rakamlarına göre 123 milyon dolarlık bir finansmanları var. Roma'da kurulan örgütün başında Kanadalı Margaret Catley- Clarson  bulunuyor. 1998'de New York merkezli Nüfus Konseyi'nin de başkanıydı. Bu konsey John D.Rockerfeller'in nüfus popülasyonunu düşürmek amacıyla 1952'de kurulan aile planlaması adı altında gelişmekte olan ülkelerde kısırlaştırma çalışmaları yürüten bir konsey.. 

Vakti zamanında Sn.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Neden “En az 3 çocuk istiyorum” dediğini.. şimdi anladınız mı?

Diğer finansörler ise geçen yıl şirketinin aktif yönetiminden çekilerek kurduğu Bill  Melinda Gates Vakfı aracılığıyla kendini Asya ve Afrika'daki çiftçilere yardıma adayacağını beyan eden Microsoft'un kurucusu Bill Gates!, GDO devi Monsanto şirketi! İsviçre menşeeli GDO ve tarım kimyasalları şirketi Sygenta! Petrol devi Rockerfeller! Bütün bu olanlar yapılan planlar ve projeler ve kıyamet senaryoları bizlere şunu gösteriyor ki Şeytaniyat boş durmuyor. Biyolojik Savaşları mı başlatacaklar ?

Şeytan Kıyamete kadar olan mühletini insanlığa beşeriyete karşı açtığı savaş ile sürdürüyor..!

Şeytanın bu Kıyamet Projesi kimin aklına gelir ki..!

 

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS