Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Ali Kemal Özcan

Kim adına konuştuğumu çok söyledim…

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

gecikmeden Bir-Daha söyleyeyim 

4 yıl 7 ay önceki İmralı ziyaretimde, İstanbul seçimlerini veya Kanal İstanbul'u konuşmaya ne zaman ne de mahal vardı… “Peki ne konuştunuz 2 gün?” derseniz: 

Öcalan ile; Öcalan'ın neden ve nasıl İmralı'da ölüme götürülmemesinin hayatiyetini konuştuk. İnsanlaşma medeniyetinin Orta Doğu hilâlindeki Türk-Kürt sentezi ile bir yeniden hamlesi ihtimali için Kürtler cephesinde kendisinin, Türklük cephesinde Erdoğan'ın yeri ve önemini tartışırken; bu liderliklerin nasıl ölüsüne kilitlenildiğine, öldürülememiş ise ölmeden-öldürülmesine nasıl ve ne hinlikle (‘kripto' kişilikler ve ‘objektif ajan' unsurları bütününde) yüklenildiğine odaklandık. 

dedim İmralı'ya Ne'ye Gittim? kitabımda (s.81). 

İstanbul'da DEM'in kendi adayıyla seçime girmesi, 4 buçuk yılı aşkındır hince çarpıtılıp “mektup” denen o okuduğumuz Öcalan'ın Kamuoyuna Bildiri metnine hakkının teslim edilmesi ve bu ortak-vatanımızın “fırıldak” siyasetten arındırılması için elzemdir. 

Sadece kripto-fırıldak siyasetten değil; tetikçi-menajeri Sırrı'ya Öcalan'ın “Türkiye'de siyaseti de fahişeleştiren… bir sistem var” dediği fahişeleştirilmiş siyaset erkânından da kurtulması için vazgeçilmezdir   (Bak Foto-2, İmralı Notları, 14 Mart 2015, s.437)

 Pür-Dikkat!: Bir sonraki ziyarete gidecek İzleme Heyeti isimlerinin DE netleşme aşamasına geldiği ve bu Sırrı'ya “fahişeleşme” uyarısının yapıldığı bu ziyaretten 3 gün sonra (17 Mart); bu aynı Sırrı, Kavala ile birlikte tetikçi-başı için “Seni başkan yaptırmayacağız” operasyonunu organize etmişti…

İlgili “Herkese” 3 çağrı-3 uyarı: 

1 *** Misis Başak'ın aday edilmesi, Öcalan Tecridi Komplosu'nun en-rafine hâlinin güncellenmesi üzere, sıcak-gaz balonu SeDemirtaş figürüne sunulmuş “sımsıcak gaz” olarak, bir hayat öpücüğü olmuş olacaktır!   

2 *** Ü.Özdağ ile gizli protokol imzalayan Kılıçoğlu'na “Yürü bay Kemal” ve “Bizim zamanımızda siyasi cinayetler mertçe idi” diyen Akşener'li ittifaka “Yürü Millet İttifakı” diyen bu unsura hayat-memat ÖPÜCÜK'ü olacaktır! 

3 *** Yani asıl ifadesiyle; maktulün katile defnettirilmesi olacaktır!  (‘Kripto' sübjektifler ve ‘objektif ajan' kadroların el-birliği “şemsiyesinde”) !!!

1 ***Diyarbakır Zindanının Esat Oktay “tecrübe”sinden gelen Gültan Kışanak gibi isim/ler var iken: Misis Hanım “en güçlü aday” oluveriyor… Öyle mi ??? 

2 *** “Bu sorunu Öcalan'sız ve Erdoğan'sız çözmek isteyenler, bu işi kendi aramızda çözeriz diyenler oldu… Bu kadar net. Bunu ilk defa duyuyorsunuz değil mi? Bunu bazılarının yüzüne vurduğum için bu rahatlıkla söylüyorum. (duvaR, t24, politikyol.com, Independent Türkçe, Cumhuriyet, odaTV.com vesaire / 21 Oca 2024) diye L.Zana haykırmış iken: Misis Hanım “en güçlü aday” oluveriyor… Öyle mi ??? 

3 ***  20 Haziran günü Uluslararası Komplo'nun bu en rafine unsuru için Öcalan'ın ne dediğini Kandil'e “ilk defa buraya yazılı kayda geçirmiş olayım” diye yazdığım (Bayık Şahsında Ankara Grubu'na–III.a) tarih: 9 Ekim 2022'dir… (Beka-Mız, s. 46)

*****

Komuta merkezi Avrupa'ya geçen Uluslararası Komplo'nun bu kadar rafine edilmiş Ova unsuruna “misis aday” üzerinden bu ÖPÜCÜK' sunulur ise eğer; Öcalan-ve-Örgütü dinamiğinin iç-tarihi, yeniden yazılmayı isteyecektir…

Bunun altında herkes kalır;  En-Üstekiler en-altta kalır

*****

Evet; ilgili Herkesi uyarıyorum!

Apocu ruh ile yaşıyor olduklarına inanan Her Kadroyu !!!

4 Şubat 2024 

 

Dipnot (1): İlk olarak Cemil Bayık şahsında Ankara Grubu'na yazılmıştır (30 Ekim 2005).

1_313

2_187

  YORUM YAP / YORUM OKU
ALİ KEMAL ÖZCAN DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS