Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Kılıçlar çekilecek!

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Evet kılıçlar çekilecek!

thumbnail_ertugrul-VKnY_cover 

Diriliş Ertuğrul dizisini biliyorsunuz, Emir Sadettin Köpek Devletin bütün kurumlarını ele geçirmeye çalışmış, ordu ve tüm devlet ile alakalı birim ve kollara adamlarını yerleştirmiş kısacası "Saray Çetesi" oluşturmuştu. Saray Çetesi Sultan II. Gıyaseddin Keyhüsrev'in tahttan indirilmesi için önüne engel olarak kimler çıkarsa bir bir yok ediyordu. Ancak ne varki Ertuğrul Devletin bekası için Emir Sadettin Köpek'in ve kurduğu ordunun ve bağlantılarının yani “Saray Çetesinin” tüm yaptığı kirli işleri meydana çıkarıp onun önünü kesmenin yollarını arıyordu. Kendi canını bile tehlikeye atarak..

Şimdi konumuz dizi mi? diyeceksiniz hayır elbette değil. Biz esas konumuza dönelim.

Devlet içerisinde olan, kurumlar içine sinsi bir virüs gibi giren Fetö'nün ya da (Cemaat) CİAMAAT in bütün kirli işlerini açığa çıkardıktan sonra asıl tehlikenin bitti bitiyor demek olduğunu anlamakta zor olmadı. Cemaat (CIAMAAT) tı. Çünkü CIA'nın kontrolünde Türkiye'de operasyon yürütüyordu.CIA ABD'nin istihbarat örgütü değil hanedanların, küreselcilerin uluslararası askeri ve ekonomik silahı. ABD istihbaratına Pentagon bakar. Çok dengeler değişti. Hem de çetin ceviz bir mücadele ile… ABD derin devletinin diğer bağlantıları yani Demokratların ekibi (FETÖ'cüleri) tasfiye süreci devam ederken, onlar kriptolarını Cumhuriyetçilerin ekibini FETÖ'cülerin yanına tampon olarak monte ettiler ve devreye girdiler. FETÖ açığa çıkarsa diye, zaten açığa çıktı ve tasfiye süreci devam ediyor. ABD derin devleti ve CIA operasyonundan.. "Saray" habersiz miydi? Tabi ki değil! Onlar plan yaptılar bizler bozduk. Onlar yaptılar biz bozduk.

Ancak son virajda ve son kale savunmasındayız. Çünkü FETÖ'nün temizliği derken CIA'nin yeni planını çözdük. CIA kendi ekibini monte etmeye çalıştığı ve Saray yakınına girme planını, sarayın hafızasına girme planını.. En yakın zamanda göreceksiniz ki çözülecek ve deşifre olacaklar!Devletin ayarlarını 15 Temmuz'da bozmak ve çökertmek isteyenler terör örgütü FETÖ deşifre olunca kriptolarını devreye koydu. Ekibini saraya soktu. Ve bunlar "Saray çetesi" olarak her yönden Devleti işgal altına almaya çalışıyor.

ABD'nin Cumhuriyetçilerin yani Trump'ın Ekibi !

Bu Saray çetesine neşter vurmak elbette Erdoğan'ın en güçlü operasyonu olacaktır. Saray da danışmanlık hizmetleri verenler ABD ‘nin sözünden çıkmayan ekip. Yani Kriptolar var.!

Mesela SADAT ne iş yapar?Cumhur ittifakı üzerine türlü, türlü oyun kurdular.

Kılıçlar çekilecek ! ne manada biliyor musunuz?

Kuşatanları kuşatacaklar.!

“Saray Çetesi “ile Devlet karşılaşacak Ertuğrul- Sadettin Köpek ve ekibinin kuşatıldığı gibi..

FETÖ'dan boşalan yerleri gene ABD'nin CİA'si ekibini danışman ve bilgili insanlar sıfatıyla Sarayın etrafını sardırmış. İçine sızdırmış..

FETÖ'dan kurtulduk derken CIA' den kurtulamadık desem aslında yanlış ta demem yani…

Mesela SADAT'ın uluslararası askeri eğitim vermesi için tabanı CIA kurmuş olabilir mi?.

Mesela SADAT ‘da kim varsa CIA'ye bağlı isteyerek veya istemeden hizmet ediyor olmuş olabilir mi?

Mesela Sarayın içini CIA işgal etmiş olabilir mi?

Mesela Bunları FETÖ'nün yerine tampon ekip olarak yetiştirmişler olabilirler mi? Cemaat deşifre olursa Cumhurun etrafını bunlar kuşatsın diye …

Yani kriptolar, yani FETÖ'nün Matruşka bebekleri

Mesela FETÖ'nün Ergenekon'dan yüzlerce kişiyi mağdur edip pasife etmesi gibi içeri alınanlar aklanıp dışarı çıkanlar kılıçlarını çekebilir mi ?

Diriliş Ertuğrul'da ki gibi Ertuğrul ve Hüsamettin Karaca bir olup görevlerini SADETTİN KÖPEK ve adamları gibi bir Çeteyi çökertebilir mi?

Ben bilmem ! Bekleyelim ve görelim derim!

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS