Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Eda Kurt

Kadına değil şiddetin kendisine hayır

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Şiddet insanların kendisini ifade etme sanatı diye adlandırdığı olumsuz bir davranıştır.

Şiddetin asıl sebebi iletişim problemi yaşayan insanlarda çıktığını hatta daha derinlere inecek olursak birçok insanın bu problemi aşamadıklarından dolayı önceliği her zaman öfke olmuştur.

Öfkeye başvuran insanların beraberinde getirdiği bu şiddet insanlar tarafından oldukça yaygınlaşmıştır ve günümüzde hatta ülkemizde oldukça yaygınlaşan şiddet sonucu ölümlere de rastlamaktayız.

Bu sadece kadına şiddet değil; hayvanlar, çocuklar, doktorlarımız, öğrencilerimiz ve birçok savunmayı bilmeyen canlılar için...

Savunmayı bilmedikleri için değil insan oldukları vicdanlarına sahip çıktıkları için karşılık vermiyorlar onlar savunamadıklarından bizler de şiddetin kendisine hayır demediğimiz ve buna karşı sessiz durdukça alkışladığımız için kaybettik.

Ben ülkemde daha fazla kendini ifade etmediğinden dolayı şiddet uygulayan bir kitle istemiyorum.

Ben ülkemde şiddetten dolayı hayatını kaybeden canlı istemiyorum.

Ben sustuğum için;

Emine Bulut, Yeter Baysal, Türkan kulu ve bilmediğim tüm kadınlardan Dr.Ersin Arslan dan şiddet yüzünden ölen bir köpekten defalarca özürlü diliyorum ve size söz veriyorum ki bir daha asla susmayacağım “sadece kadına değil şiddetin kendisine hayır “.

  YORUM YAP / YORUM OKU
Cemal can okkan   01.05.2020 02:21:22
Kadın şiddetleri artmakta ve artmaya devam etmekte bu konu artık çok ciddi bir konu haline gelmekte 2 kız çocuğum ve 1 erkek çocuğum var ben ki bugun 7 yaşında ki çocuğuma kadına vurulmaz dediğimde bana verdiğ