Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Gizli Servisler ve Türkiye

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Gizli servisin tanımıyla konumuza giriş yapalım. Öncelikle Gizli servis, istihbarat teşkilatları için kullanılan bir tanımlamadır. Dünya genelinde ki Devletlerin haber alma, enformasyon toplama ve değerlendirme, toplanan enformasyonun operasyonel şekilde kullanılması gibi amaçlar ile oluşturdukları ve genellikle örtülü faaliyette bulunan organizasyonlardır, gizli çalışma ilkeleri nedeniyle "gizli servis" olarak anılırlar.

Gizli servislerin çoğu faaliyetleri gizlidir. Çalışanları gizlidir. Ödenekleri ve personel bilgileri dahi gizlidir.

Geçmişten günümüze . Yaşadığımız 21' nci yüzyılda. Türkiye daima gizli servislerin ilgi alanı ve araştırma sahası olmuştur. Peki nedir bu ilginin sebebi coğrafyanın getirdiği avantaj, petrol yollarına ve kaynaklarına yakınlığı, diğer doğal enerji madenlerinin ve diğer cevherlerinin topraklarında bol miktarda barınması vs. gibi Saymaya kalksak bir çok neden sıralaya biliriz. Baktığımız zaman açık kaynakları araştırıp daha farklı nedenler de çıkar karşınıza. Konuyu dağıtmadan yazımıza dönecek olursak. Batılı Gizli Servisler, politikalarını uygulamak için askeri operasyonlar yapmak yerine ülkenin içinde çeşitli özellikleri ile sivrilecek genç beyinlerin peşine düştüler. Devşirilen kimi yazar, kimi devlet adamı, kimi iş adamı ve diğer çevrelerden binlerce genç, çeşitlİ burslar adı altında ABD'nin ve diğer Batılı ülkelerin seçkin okullarında kendi istekleri doğrultusunda eğitildiler. Bu ülke de yıllardır yemek programı yapanlar, moda programı yapanlar bu programlar aracılığı ile ajanlık yaptılar.

Kıvama gelenler, yine Türkiye'de görevlendirilerek önemli makamlara konuldular. Böylece, gizli servis tebaası milyonlarca dolarlık masraftan tasarruf etmiş aynı zamandaV kendilerine göbekten bağlı bir ADANMIŞLAR ORDUSU kazanmış oldu. Duyuyorum aklınızdan geçiriyorsunuz 15 temmuzda yaşanan süreçte fetocu vatan hainleri ve nice her kurum ve kuruluşta bulunan paralelci yazar. A dan Z ye her alanda gizli servislerin devşirdiği yapının elemanları geldi akıllara. 15 Temmuz işgal girişimi ve paralel yapıda bir gizli servis destekli operasyondu. Devam edelim.. Ülkeyi işgal edemeyenler, ülke içindeki güç merkezlerini harekete geçirmiş ve istenilen politikaların uygulatılması için ellerinden geleni yapıyorlar. Ülke içinde patlayan bombalar, beşiktaştaki hain saldırı, Rus büyükelçi suikasti, ve yılbaşı akşamı Reina'ya yapılan terör saldırısı gibi peşpese yapılan saldırıları haberlerde veya sosyal medyada sunulanları. Gazetelerde okudunuz, televizyonlarda seyrettiniz, veya dinlediniz. Ama hiç birşey göründüğü gibi değil . Önemli olan görünenin arkasında ki yapıyı veya uluslararası güçleri görebilme.

Unutmadan , GİZLİ SERVİSLER'İN ÇALIŞMA PRENSİBİ, HEDEF ÜLKEDEKİ POLİTİKALARI VE SİYASİ YÜRÜYÜŞÜ KENDİ ÜLKELERİ LEHİNE DEĞİŞTİRECEK MEKANİZMALARI KURMAK VE BU UĞURDA HEDEF ÜLKENİN TÜM YÖNETİM MEKANİZMALARINA NÜFUZ EDEREK YÖNETİMİ EHLİLEŞTİRMEKTİR.

Türkiyede gizli servislerin bilmecelerini çözenler, faili meçhul suikastleerle ortadan kaldırılmışlardır . Gazeteciler aydınlar , öğretim üyeleri değerli komutanlarımız ve kamu kurumda görev alan resmi ve sivil sağlıktan bilim ve savaş teknolojisine kadar araştırmacılar ülkeye katkı sağlamak için gecesini , gündüzünü dişe takıp mücadele eden isimlerini bildiklerimiz ve bilmediklerimiz . Faili mechul olarak dosyalarda yer aldılar. Ve bu faili mechullerın uzerıne gıdılmedı...

İşte gizli servisler ve türkiyede perdelenen oyunların bazıları. Yukarıda belirttiğimiz gibi. Batılı siyonist, haçlı ittifakı. Vatikan ve mason localı destekli uluslararası istihbarat örgütleri ve küresel baronlar her alanda aktif ve saldırıdalar. Yıllardır, Bu Vatanın Değerleri ile Bu Milletin örf ve adetleri ile uğraştılar, toplumsal değerlerimizi yıkmak istediler. Ama unuttukları bir şey var . Türk Milleti 7'den 70'e . Atalarından aldığı değerler doğrultusunda hareket ediyor.

Kaynak : ERKAN MACİT - BURAK İĞLİKÇİ. Makaleleri

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS