Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Barış Aydın

FETÖ’nün elindeki gizli kayıtlarda kimler var?

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

FETÖ terör örgütü mensupları robotlaştırılmış bir beyne sahiptir. Verilen her talimatı sorgusuz sualsiz uygularlar.Her aile çocuğunun iyi bir eğitim almasını ister, dini hassasiyetleri yüksek aileler ise bunun yanında çocuklarının dini bilgilerde almasını ister.İşte bu noktada cemaat okulları iyi bilindiği için eğitim kurumu maskesi altındaki bu terör yuvalarına birçok çocuk teslim edildi. Peki nasıl oluyor da burada yetişen çocuklar büyüyüp vali,kaymakam,emniyet müdürü,general,amir veya memur olduğunda devletin değil kendilerini yetiştiren FETÖ terör örgütünün sözünü dinliyor ? Nasıl oluyor da bu kadar cani, barbar bir örgütün emirlerinin dışına çıkamıyor ? Masum insanların üzerine bomba atıyor, katliam yapıyor,Cumhurbaşkanını öldürmeyi planlıyor,devleti yıkmayı düşünüyor ? Üzerinde düşünülmesi gereken nokta bu insanlar nasıl canavarlaştırılıp sadece Fethullah Gülen'den emir alır duruma getirildi ?

Yıllardır bulunduğum her ortamda söyledim, bunların okullarında okuyan herkes ya çok zengin ailelerin çocukları, yada çok zeki olmalı aksi takdirde asla okullarına almazlar. Çocukları parasız okuttukları yalandır eğer çocuk çok zekiyse reklam olsun diye alırlar.Parasız okutuyoruz yalanı işadamlarını söğüşlemek içindir.Bu okullara giren çocuklar dinle korkutuluyor,etki altına alınan genç beyinler yeteneklerine göre ayrılıyor,vali,kaymakam,emniyet müdürü,general olacaklar,kamu kurumlarının üst düzey noktalarına getirilecekler tek tek belirleniyor.Bu çocuklardan İlk başlarda Gülen hakkında yazı yazması isteniyor,övgü dolu bu yazılar arşivleniyor,sonraki aşamada görüntülü kayıtlar yapılıyor,Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkıp bunun yerine yeni bir İslam devleti kuracakları söylettirilip yemin ettiriliyor, bunlarda görüntülü ve yazılı kayıt altına alınıyor.Çocuk ilerki yaşamında kendisine verilecek görevi bilmediği için bu kayıtlarda devleti yıkmak dahil her şeyi söylüyor kendisini bağlıyor heryönden esir düşüyor. Okulu bitirip devlette önemli bir yere geldiğinde mesela vali,emniyet müdürü, general, önemli bir işadamı,yada belediye başkanı olduğunda tam bir robota dönüşüyor sadece Gülen'in verdiği emri uygulamak zorunda kalıyor.Çünkü geçmişte söyledikleri kayıt altında ve büyük suç.İşte bu sebepten dolayı ne söylenirse yapmak zorunda kayıtlar ortaya çıkarsa cezaevine gireceklerini biliyorlar.

FETÖ terör örgütü yeni kurbanlar bulmak için kilit noktalara getirdiği bu isimleri kullanıyor.Mesela bir ilin valisi bunlardan bu valiye şöyle bir talimat veriliyor ‘bu akşam şu işadamının evinde sohbet toplantısı var oraya git' valinin geleceği o eve o ilin önemli birkaç işadamı valinin etiketi kullanılarak davet ediliyor.Valiyle tanışan işadamlarından yine valinin adı kullanılarak büyük paralar alınıyor.Bu düzen yıllardır böyle devam ediyor.Bu kayıtların tamamı Gülen'in elinde Amerika'dadır.Muhtemelen burada da vardır.Bizi böyle bir düşünceye sevk eden Amerika'nın bu terör örgütü liderini teslim etmemesidir. Kaç kişiyi fişlediler esir düşürdüler bulmak lazım.FETÖ terör örgütünün okullarında yetişen herkes incelenmeli devlette kilit noktalara gelenler tespit edilmelidir.Türkiye ciddi manada bir Kurtuluş savaşı veriyor.Hukuk içinde kalarak FETÖ terör örgütü mensuplarıyla baş etmek imkansızdır.Karşımızdaki örgüt devleti yıkmayı düşünen gözünü kırpmadan katliam yapabilecek kadar vahşileşmiş insanlardan oluşuyor.

FETÖ terör örgütü mensupları AK Parti teşkilatlarına da sızdılar birçok yerde varlar.Demokrasi nöbetlerinde en ön safları tutuyorlar bu isimler tespit edilmelidir.Yalan,dolan,sahtekarlık ne ararsanız bu hainlerde.Kendilerine şöyle bir talimat gelmiş olabilir ‘kendinizi gizleyin, deşifre etmeyin zamanı gelince tekrar devlete saldıracağız' gibi.Çünkü başka çıkar yolları yok.İşte bu noktada AK Parti üst

yönetimi elini çabuk tutmak zorundadır bütün il ve ilçe teşkilatları incelenmelidir.FETÖ terör örgütünün ilk tohumları İzmir'de atıldığı için özellikle İzmir konusunda çok hızlı davranılmalıdır.

Mesele memleket meselesidir.Bu hainleri bilenler emniyet görevlilerine bildirmelidir.Finans ayakları deşifre edilmelidir.AK Parti içindeki adamları genel merkeze bildirilmelidir.Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın FETÖ terör örgütüyle mücadelesine destek vermek Türkiye'yi sevmekle eş değerdedir.Bu ülkeyi seven, bu bayrağa, bu devlete bağlı herkes mücadele etmelidir.Bu kahpe darbe girişimi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dik duruşu,ölümü göze almasıyla engellenmiştir.

  YORUM YAP / YORUM OKU
BARIŞ AYDIN DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS