Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Büyük kaos planları var! Ama..?

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Soros ve Kaos Planı tutar mı ? diye yazmıştım.. Ve SOROS sahnesi TİYATRO oyununa başlıyor demiştim. Hem de ne plan! Kaos odaklı büyük bir dalga hareketine zemin hazırlıklarını yapan SOROS güdümlü bu camia hem sosyal medya hem de STK ve Dernekler üzerinden atraksiyonlara başladı. 

Bakın 15 Temmuz'da büyük bir yıkımın olmasını isteyenler, başarılı olamadılar. Amaçları NET'di Ülkemizin bölünmezliğini ve bütünlüğünü, egemenlik altına alıp sömürge devleti haline getireceklerdi. Jeopolitik olarak büyük öneme sahibiz. Doğu'dan Batı'dan Kuzey'den Güney'den baştan sona büyük bir coğrafi zenginlik içerisindeyiz. Özellikle Doğu Akdeniz Enerji Havzası önemli Ülkemiz üzerinde masa başlarında yazılan çizilen haritalara bakın. Mesele beka meselesi, mesele zengin ve doğal enerji kaynaklarının Akdeniz bölgesinde bizim tarafımızdan idare edilememe, bizim tarafımızdan kontrol altına alınamama meselesi ABD –İsrail kardeşliği ile bakınız bölgedeki BEKA sorunumuzu olmasını isteyenler, Fransa, Almanya, Hollanda ve bunların en baş koordinatörlüğünü yapan İNGİLTERE… Mesele büyük MESELE
Bölgedeki Enerji ve GÜÇ kontrolü dengesi…

Rusya ve ÇİN diğer aktörler şu anki konsepte uydukları için çıkarlar bunu gerektirdiği için pazarlıklar söz konusu…

Erdoğan neyin savaşını veriyor sanıyorsunuz? Dışarıda devlet tankla tüfekle hainlerle her türlü savaşını veriyor! Ama.

Ya içeride? İçeride mesele bir değil, iki değil içeride dışarıdan daha çok düşmanla mücadelemiz var inanın bana… 15 Temmuzu hesaplayanlar, neyi hesaplamışlardı Yurtta Sulh Konseyi neyi ele almıştı ülkemizin bağımsızlığını hangi bağımsızlık.
ABD-İsrail ve İNGİLTERE kontrolünde mi bağımsızlık? Yurtta Sulh Konseyi kimlerden oluşuyordu? Bu konsey kimi Başbakan, kimi Cumhurbaşkanı yapacaktı?

Sn. Devlet Bahçeli'nin üstüne basa basa söylediği bu konsey derhal açığa çıkartılmalıdır..

Elbette Devlet aklı hesabını kitabını iyi bilir. Yeri geldiğinde nasıl hamle yapacağını iyi bilir. Şimdiye kadar birçok şeye maruz kalındı. İnce hesaplar, kaos derdinde olanlar, darbeyi bekleyenler, Sn. Bahçeli'nin dediği gibi darbe heveslileri.

Ülkemizde büyük kaos çıkartmak için hala aktifler..

Gelecekler yine planları ile yine toplum üzerinde ince algı hesapları ile Fransa'daki sarı yelekliler eylemlerini buraya taşımak isteyenler kapı arkalarında yuvarlak masa toplantıları yaparak ne planladılar? Yurtta Sulh Konseyi gibi … hesap kitap yapanlar..ellerini ovuşturup ERDOĞAN'ı devirelim gerisi KOLAY diyenler…!

Şimdi sıkı durun kimlerdi onlar? Ayazağa Kasrı Ahalisi ne planları yaptı?
Bu yazdığımı iyi NOT alın.. Kulislerde kirli pazarlıklar yapıp, hükümet devirip hükümet kurma hesapları yapan darbe heveslileri tekrar ediyorum. Ayazağa Kasrı Ahalisi ..!
Büyük plan büyük kaos planlayanlar…
Devam…

Büyük bir cerahat var. Devlet kendi içerisindeki bu cerahati söküp atacaktır buna emin olun.

Çok iddialı söylüyorum hesapları bitmedi! Planları bitmedi! 15 Temmuz'da başarılı olamadılar. Onlar elbet tatmin olmadı. Planlarından da hiç bir şey onları alıkoymadı.
Bu kez daha kontrollü geliyorlar. Elli yerde bilemediniz Yüz yerde ofisleri var. Toplumun iç dinamik yapısını bozmayı iyi bilen tam donanımlı aktivistler, ajanlar,
her yönden algı operasyonlarına başladı.

SOROS odaklı olan bu havayı iyice koklarsanız Soros'un kokusunu alırsınız.
HAVA KAOS HAVASI…
15 ülke kaosa boğulacak. Dizayn edilecek. Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Afrika'dan birçok ülke...
Zemini hazırladılar bile.
Türkiye bu 15 ülkeden biri. Kavga büyüyecek. ‘Kaos'un büyütülmesi için plan yaptılar.

FARKEDİN..!

Şu anda Ayazağa Kasrı Ahalisi ve darbe hevesliler zihniyeti çok zinde bir şekilde planlarını yapıyor. Dış destekler devam ediyor ve adım adım Türkiye'de karışıklık çıkartarak ülkemizi bölmek için bir şeyler hazırlıyorlar.

Toplumun huzurunu bozmaya yönelik algı operasyonları, poşet ile ilgili tartışmalar ve tv dizilerinde ince ince hesaplanan subliminal mesajlar, sanat ve sanatçılar üzerinden tasarlanan dil, din, kültür, ahlak, örf ve adetlere dayalı kışkırtmaya yönelik algı operasyonları, sözde gazeteciler sözde yazarlar üzerinden bazı kışkırtmaların gündeme gelmesi ve futbol takımları üzerinden kısmi olarak kışkırtmaların yapılması. Yavaş yavaş ortamın ısıtılarak polisiye tedbirlere yönelik algı operasyonları halk ile polisi polis ile halkın arasında elektriksel gerilim yaratma ve bunların oluşmasıyla kaynayan bir kazan ve o kazanın içinde yanmaya hazır olan bir toplum.

Bunun üzerinden hareket ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik tepkiyi farklı boyutlara taşıyarak, yürüttükleri algı operasyonlarını önce yerel seçim sonuçlarındaki durum ve sonrası tüm Türkiye'de yaratılmak istenen olumsuz hava ile erken seçim tartışmalarına dair ortam oluşturmak….Tüm bu hesapların amacı buraya geliyor!

FARKEDİN..!

Evet, bir cerahat var devlet o cerahati atacak! Buna emin olun! Kadim Devlet anlayışımız var.. Devlet aklı bizim bildiğimiz gibi çalışmaz..

Onların planı var Ama?
Kadim Devletinde bir planı VAR!

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS