Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Boğa burcunda Uranüsyen Dolunay!

Boğa burcunda Uranüsyen Dolunay!
Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
Astroloji - - Editör: Hazal Palavar

24 Ekim günü Boğa burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay süreci ortalama olarak 10 gün kadar etkili olacaktır. Dolunay'ın başrolünü Uranüs oynayacak ve yardımcı oyuncu ise Satürn olacak. Peki Boğa burcunda meydana gelen bu Dolunay'da neler meydana gelecek? İşte yanıtı...

Merhaba Arkadaşlar;
24 Ekim günü akşam saatlerinde Boğa burcunun 1. derecesinde Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay süreci ortalama olarak 10 gün kadar etkili olacaktır. Dolunay'ın başrolünü Uranüs oynayacak ve yardımcı oyuncu ise Satürn olacak. Bu Dolunay'da Mirach sabit yıldızı ve 1 derecenin sabian sembollerdeki karşılığına da bakarak bizleri neler bekliyor bakalım.

''KAZANÇLARIMIZI ARTTIRMANIN YOLLARINI ARAYABİLİRİZ''

Daha sakin, dingin ve ağırkanlı hareket edebiliriz. Mevcut şartları ve koşulları korumaya odaklı davranabiliriz. Finansal anlamda güvence ihtiyacımız artabilir, kazançlarımızı arttırmanın yollarını arayabiliriz. Riske atılmak yerine, bize güven veren konular üzerinde çalışmalar yapabiliriz. Kalkıştığımız işleri rahatlıkla bitirebiliriz. Yeşillik, doğa gibi konulara daha düşkün olabiliriz. Küçük şeylerden daha kolay mutlu olabiliriz. Yediğimiz şeyler vücudumuzda daha kolay kilo yapabilir, boğazımıza çok daha fazla düşkün olabiliriz. Rahatlığımız, konforumuz daha önemli olabilir. Daha üretken ve verimli bir süreçteyiz, bu dönem ortaya koyduğumuz eserler, yaptığımız başlangıçlar daha kalıcı nitelikte olacaktır.

dolunay-sorumluluk

''DAHA DİKKATLİ ADIMLAR ATMAYA ÇALIŞACAĞIZ''

Boğa burcunda gerçekleşecek bu Dolunay ile birlikte daha sakin olacak ve adımlarımızı daha dikkatli ve temkinli atmaya çalışacağız. Bu Dolunay zamanı maddi planları, bütçemizi, projelerimizin dayanacağı maddi koşulları gözden geçirmemiz için güzel bir fırsat olacak. Temel anlamda güvenlik arayışı içinde olacağız ve kendimizi bazen karmaşa içinden çıkma ve rahat ettiğimiz alanlara kaçma eğilimini içinde hissedeceğiz. Kısacası Boğa burcunun tembelliğe yatkın ve rahatına düşkün doğası biraz durup, yorgunluk atmak isteyeceğimiz bir ruh hali yaratabilir. Dengeli ve tutarlı davranmamız gerektiğini hissedeceğiz ve bunu başarabilmek için gerekli olan enerjiler de gökyüzünde mevcut. Güneş ve Ay'ın Boğa burcunda oldukça yakın bir şekilde bir araya geldiği bu Dolunay döneminde maddi ve manevi anlamda değer verdiklerimizin neler olduğunu tekrar gözden geçirip, sahip olduklarımızın varlığından mutlu olup, maddi hırslara kapılmadan, katı bir tutum takınmadan, benliğimizi bencillikten arındırıp, tutkularımızın kontrolden çıkmasına engel olmalıyız.

''KRİZLER MEYDANA GELEBİLİR''

Dolunay Uranüsyen olacaktır. Astrolojide ise Uranüs hava ve demir yolu taşımacılığı, teknolojik icatlar, uzayla, astroloji ile ilgili konular, emek örgütleri, grev, isyan, ayaklanma, devrim, izinsiz protesto gösterileri, savaşlar, kasırga, uçaklar, hava yolu şirketleri, yüksek güçlü rüzgarlar, depremleri, yıldırımlar, özgürlük hareketlerini, özgürlük, marjinal, bilinçte uyanışı sembolize eder. Bu saydığım konu başlıkları ile ilgili stres yaratıcı durumlar, krizler, problemler meydana gelebilir açıkçası. Özellikle finans, ekonomi, para ile ilgili konularda beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Uranüs özgürlük ile ilgilidir. Tam da bu Dolunay zamanı, ergen gibi isyan etmeyerek ama arzu ettiğimiz özgürlük için mantıklı ve tutarlı olmakta fayda var. Konfor alanlarınızdan kontrollü bir şekilde çıkabilirsiniz. Para kazanma şekli ve modellerinizde değişime gidebilirsiniz. Yeme ve içme alışkanlıklarınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz. Ekonomik anlamda özgürlük kazanmak istiyorsanız bu Dolunay zamanı harekete geçebilirsiniz.

''RADİKAL DEĞİŞİMLER İÇİN HARİKA BİR DÖNEM''

Bu Dolunay'a Satürn'de destek verecek Oğlak burcunda! Birbirinden bağımsız hatta alakasız 2 konuyu birleştirebilmek anlamına gelir, bu birleşimden uyum da çıkar. İş hayatında reformlar yapmak için motivasyonu kendimizde bulabilmek demektir, kontrollü devrim yapmak demektir. Özgürlük alanlarının yeniden yapılandırılması anlamına gelir, özgürlüğe karşı yeni tanımlar, yeni kurallar, yeni düzen, her zaman izlenilen yoldan farklı, sıra dışı çalışma metotlarını uygulamak demektir. Planlı değişim, planlı reform demektir. Hayatımızda bir süredir planladığımız radikal değişimleri yaratmak için harika bir dönemdir. Yeni bilimsel veya uzayla ilgili buluşlar, icatlar demektir, bu 15 gün enteresan kalıcı insanlığın işine yarayıcı buluşlar açıklanabilir. Eski ile yeni arasında harika bir sentez oluşturabilmektir. Yeni düzen ile eski düzenin uyumu sentezini yaratma enerjisidir.

aaa

''ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞMAK İÇİN HAREKETE GEÇİN''

Özgürlüğü kazanmak için disiplinli, kontrollü çaba sarf etmek demektir. Özgürlük kazanmak içim planlar yapmak anlamına gelir. Bu dönem bizden farklı olanları ötekileştirmek yerine, zorlamadan, değiştirmeden kabul etmek gereklidir, yoksa krizler oluşur.Hayatımızda değişimler yaratmak için önümüzdeki 15 günü kullanabilirsiniz. Özgürlüğe kavuşmak için harekete geçin. Kişisel özgürlüklerden yararlanmaya, eşsiz yaratıcı tarzınızı geliştirmeye devam ederken, kurallar ve düzenlemeler çerçevesinde çalışabilirsiniz. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için ideal zamandır. Her adımı metodik olarak planlayan sakin ve sabırlı kalarak bu değişimi yaratabileceksiniz. Bu aynı zamanda deney ve yaratıcılıkla kendinizi ifade etme için iyi bir zamandır. Kariyerinizde ve finansal konularınızda gerekli değişiklikleri başlatmak için de uygun bir dönemdir. Sizlere daha fazla sorumluluk verilebilir, ancak işi kendi yolunuzla çözmeye yetecek kadar özgür olabileceksiniz. Eski konulara, eski durumlara yeniden hayat vermek, hayata geçirmek için de harika bir zamandır. Yeni bir ruhla ama! Neyin kalması gerektiğini ve hayatınıza nelerin girmesi gerektiğini görebilir ve gerekli olan değişiklikleri yapmak çok daha kolay olacaktır.

''İLİŞKİLERDE KRİZLER SÖZ KONUSU''

Dolunay'da Mirach sabit yıldızı etkin olacak. Bu yıldız Venüs doğasında bir yıldız! Güzellikle, estetikle, dostlardan fayda sağlamaya, bağışlama, nezaket, başkaları tarafından yardım almakla ilgilidir. Evet estetikle alakalı ama Venüs Retro olduğu için yine de uzak durmanızda fayda var. Dolunay zamanı bu yıldız Ay ile birlikte olacak. Namus meseleleri yüzünden ortaya çıkabilecek kargaşa ve sorun demektir. İlişkilerde krizler söz konusu. İşin içinde Uranüs de olduğu için ilişkilerin kriz odakları daha çok internet, sosyal medya hesaplarından ötürü oluşabilir. Cinsel tatminsizlik ve cinsel skandallara da açık bir zaman dilimindeyiz.

1 derece Boğa sabian sembollerde ise yıldırımların düştüğü, yıldırımların zarar verdiği zaman demektir. Bunun yanı sıra değişim ve dönüşüm her zaman çift taraflıdır, her zaman sadece içsel değil eğer bir değişim yaratmak istiyorsak dış koşullarımızı da değiştirmemizin zamanının geldiğine işaret etmekte. 1 derece Boğa, özellikle sağlıkla ilgili damak bölgesine işaret etmekte. Bu bölge Dolunay zamanı iyice hassaslaşabilir. Bu Dolunay depremleri tetikleyici nitelikte ve fırtınalardan dolayı ortaya çıkabilecek zararlara da işaret etmektedir.

TÜRKİYE AÇISINDAN DOLUNAY

Bu Dolunay Türkiye haritasında 11. evine denk düşmektedir. Dünya astrolojisine göre 11. ev, borsa, kar, işletme, emtia borsası, kanun yapıcılar, şehir meclisi, insanların isteği, parlamento, ulusal servet, siyasi partiler, toplumsal gruplar, borsa ve hazine demektir. Demek ki Dolunay ülkenin daha çok para ile ilişkilerine etki edecek, parasal meseleler, parasal konular gündemde olacak. Türkiye haritasında Güneş ile kontakta olacak. Güneş genel olarak yöneticiler ve liderlerle ilgilidir. Bu Dolunay zamanı liderlerin ekonomik durumları, harcamaları, sahip oldukları üzerinden çokça konuşmalar, haberler, eleştiriler olabilir. Ekonomik olarak risklerin alınacağı bir dönem olacak. Erken seçim konuşmaları da bu Dolunay zamanı gündeme gelebilir. Ülkenin sanatçıları, sahne alan kişiler içinde önemli bir Dolunay. Özellikle onların mal varlıklarına ilişkin çokça haberler çıkabilir.

Kaynak: Dinçer Güner-Sözcü


Facebook Twitter Linkedin WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'den İsrail'e açık uyarı: Ciddi sonuçları olur
İsrail'in Türkiye'de yaşayan Hamas üyelerini hedef alacağına dair habe
Naci Görür ağlaya ağlaya uyardı! Depremde bu 18 şehrin kaderi Hatay ve Maraş gibi olacak
Türkiye'nin en önemli deprem uzmanlarından Prof. Dr. Naci Görür, bu ke
Ebu Ubeyde duyurdu! İsrail'e ağır darbe
Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde
Nazlı Ilıcak yeniden tutuklandı
2016 yılında yazdığı bir yazı nedeniyle yargılanan Nazlı Ilıcak, 2 yıl
İsrail'in saldırıları devam ediyor: Gazze'de iletişim tamamen kesildi
İsrail'in saldırıları ve ablukası altındaki Gazze Şeridi'nde internet
İYİ Parti ittifak için kararını verdi!
İYİ Parti Genel İdare Kurulu'nda (GİK) CHP'nin yerel seçimlerde işbirl
İşgalci İsrail'in saldırıları sürüyor: Bir mülteci kampı daha vuruldu
Ateşkes sonrası İsrail'in Gazze'ye saldırıları devam ediyor. Son olara
Cumhurbaşkanı Erdoğan:  İsrail'in işlediği suçlar yanına kar kalmamalı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4. Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi'nde yaptığı
Sağ Ok Sol Ok
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS