Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Erkan Macit

Bin yıldır hazımsızlık & topyekün saldırı.!!!

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Fırat'ın doğusuna girmemiz gecikiyor...??

Akdeniz savaş gemisi kaynıyor.! Cennet mekan Kanuni Sultan Süleyman Han Avrupa'ya Viyana sınırlarına dayanırken, babası Yavuz Irak Suriye Mısır Kudüs'ü fethettiği için rahat gitmişti. Şimdi bu saydığım topraklar ne halde..??

Amaç,Cumhur İttifakını bozarak hükümeti,iktidarı parçalamak.
Bunu da muallak konsensüse verdikleri Siyasi - Sosyal - Deist argümanlar ile yapmak istiyorlar....

Bin yıldır oynanan oyunlar, masa başlarında yazılan çizilen haritalar,planlar bunların hiçbiri boşuna yapılmadı.

GÜL DAVUTOĞLU BABACAN; VE MEŞHUR AYAZAĞA KASRI AHALİSİ MİLLETİN İRADESİNE Mİ TALİPLER.??

MİLLETİN İRADESİNİ ÇALMAK İÇİN ENTRİKALAR PEŞİNDELER Mİ? .

Neredeyse onbeş günde bir "Gül parti kuruyor" ve "Davutoğlu parti kuruyor" cümleleri medyada manşet oldu. Fakat Millette hiçbir karşılıklarının olmadığını defaten görmüş oldular ve parti kurma hamlesini yapamadılar. Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin diyenler kirli ittifak yaparak bu milletin ahını almaktan başka hiç bir şey yapmazlar..

Operasyonsa ? Operasyon..!

Zillet içinde olanların kimler ile pazarlık yaptıklarını biz çok iyi biliyoruz..
NATO'cular ile MUALLAK KONSENSÜSE taraf olan - birlikte olan - göz kırpan çekirdek kadroya bir göz atın ;
Chp Hdp İP DP SP...ve vitrinde GÜL DAVUTOĞLU BABACAN ?
Yersek...Tabi ABD kendi çıkarları için İNGİLTERE ile bile ters düştü. Ki bütün olanın bitenin arkası BÜYÜK BRİTANYA 'ya çıkmasına rağmen.. ????

Şimdi buraya dikkat!

Davutoğlu hummalı bir şekilde Ak Parti treninden inenleri - yol arkadaşlığını terk edenleri dolaşıyor. Neden ? 31 Mart yerel seçimleri sonrası bir PROJE PARTİ ile Türkiye'yi erken seçime sürükleyip Parlamenter sisteme geri dönmek için. *Gül Cumhurbaşkanı *Davutoğlu Başbakan *Babacan Ekonomi Bakanı...!!! Gül'ün sütre gerisinden, Davutoğlu'nun sahadan yürüttüğü vitrin yüzü Babacandır..

Dolgu malzemesi SP- DP- HDP, yedek kadrosu CHP ve İP içinden olan bu siyasi oluşumu Türkiye'yi DİZAYN ETMEK için yönlendiren ÜST AKIL tüm kirli planlara devam edecek.. Türkiye'nin son yüzyılda yaşanmışlıklarına rağmen.! PKK ve feto terör örgütünün Türkiye üzerine vahşi terör eylemlerinin yaşanmışlıklarına rağmen...!!!

NATONUN TÜRKİYE ÜZERİNE HEDEFLERİ Stephan Kinzer
( New York Times'ın Pulitzer ödüllü yazarı) şunları söylüyor;

"Türkiye son dönemde üyesi olduğu NATO'nun dışında birçok adım attı. NATO Türkiye'ye ihtiyacı olduğundan ses çıkarmadı. Bundan sonraki dönem için şu düşünülmelidir. Türkiye NATO'nun verdiği görevleri mi yapacak? Yoksa kendi vizyonu doğrultusunda mı hareket edecek?.Bağımsız bir güç mü olacak?"

Davutoğlu stratejik derinlik kitabı ile Türkiye'nin tüm dış politikasını alt üst etti.. Duruş kitabı ile içeriyi darmadağın etmek istediği safhaya mı geçti?. NATO, kontrolünü kaybetmek istemediği Türkiye'ye sadece yeni bir siyasi oluşum dayatmakla kalmıyor... ; Yeni bir din - amentü - ilmihal da dayatıyor
---DEİZMİ İlahiyatlardaki sinsi sinsi yayılmasından sonra sosyal hayatın kılcallarına kadar sokacak hamlelere geçtiler..!!!

Nato ilmihalinin kabül görmesi için sokakta öyle tiyatrolar oynayacaklar ki İslamdan deistliğe geçişin rahatsız etmemesi için...LGBT ile sinyali çakanlar toplum üzerinde algı operasyonları ile mantık çözgüsünü alt üst eden söylemler yapan sözde stratejist ve yazarlar akademisyenler FETÖ tarafından bu CIA kontrolünde bu görevdeler..

Eskiden bazı komedi filmleri ile müslüman adlarından - İslami ıstılahtan - islamın görünen simgelerinden milleti soğuttular.Soğumayanıda utanılacak psikolojik travma hastası ettiler.... Bunun için zaten öğrenilmiş köleliğin şehvetli özgürlüğünde her türlü çirkinliği rahatlıkla icra edebilecek FOTOĞRAFI MÜSLÜMAN KİTLELERİ de hazır..!

Fetö ve Gladyo piyonlarının pişman olmama nedeni şu olabilir mi? Eric Hoffer Türkçe'ye ‘Kesin İnançlılar' olarak tercüme edilen eserinde bakın neler diyor: “Bir kitle hareketinin yekvücut yapısı içinde kişisel bağımsızlığımızı kaybettiğimiz zaman, yeni bir hürriyete kavuşuruz. Bu hiç utanmadan ve vicdan azabı çekmeden nefret etme, yalan söyleme, adam öldürme ve ihanet hürriyetidir. Bir kitle hareketinin çekiciliği, kısmen bu gerçekte yatmaktadır. Orada biz ‘başkalarının namusunu lekeleme hakkı' buluruz ki bunun, Dostoyevski'ye göre büyüleyici bir cazibesi vardır.”..

Nato cephesi , kriptolar ve konformist (uymacı-uyan) öğretilmiş kölelikten çıkamayanlar tekrardan NATO ile uzlaşabilmek için kapının kilidi ile içerden oynaşıyorlar. Din olarak deizme dahi razılar. Cinsiyet olarak LGBT'ye dahi razılar.Aile kavramı hiç bir şekilde gündemlerinde yok.Kadın ve erkek yakaladıkları cephelerden en büyük düşmanları karşı cinsi. mevcut kavgaya tutuşanların şuan kavga öncesinden evlenme ile mevcut aileleri olsa da bundan sonra AİLE OLMADAN BİRLİKTE YAŞAYAN KADIN - ERKEK MÜSLÜMAN FIKHINI DA SERVİS ETMELERİ YAKINDIR.Vatan kavramı zaten hiç gündemlerinde yok....!

Halkların özgürlüğü zırvalığında mikro milliyetçilik saplantısıyla kendilerine NATO onaylı yeni tekfurlar arıyorlar....!

ERDOĞAN, II. dünya savaşından sonra yapılan anlaşmalarla birçok stratejik alanda kontrolü altına girdiğimiz ve devamında NATO ittifakı üyeliği adı altındaki Amerikan mandasından kurtarıp BAĞIMSIZ bir ülke yapmaya çalışıyor. Son 25 günde iyice ağırlığını artıran gelişmelere bir de buradan bakın..
EVET son 25 günde olanlar.
Bağımsız olmamızı engellemek istiyorlar.
FARKEDİN.!

Son 25 günde olanlar!
-Trump'ın mahvederiz twiti, Michael Rubin'in Cumhurbaşkanımızı ölümle tehditi, Amerikan Dışişleri Bakanı Pompeo'nun haritamızı bölmesi, (Megali Idea) Ekonomist'in Cumhurbaşkanımızı diktatör gösterip müdahale için algı oluşturması, Fetö elebaşının Humeyni gibi geri dönmekten bahsetmesi, Amerikan Deniz Kuvvetleri USNAVY'in ABD donanmasının İstanbul Boğazı'nda köprümüzü ve savaş gemisini profil resmi olarak koyması...???
FARKEDİN..!

  YORUM YAP / YORUM OKU
ERKAN MACİT DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS