Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Barış AYDIN

Türkiye tribün muhalefetine yenilmeyecek

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült

Türkiye ortak akılla hareket eden bir irade tarafından yönetilmeye başladığı günden bu yana hedef haline geldi.Türkiye'de ''Barış süreci''nden rahatsız olan bir avuç azınlığın ne söylediğini dikkatle dinlemeliyiz.

Kana doymayan bu güruh bir taraftan ''Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu Türkiye'yi ortadoğu bataklığına soktu'' derken diğer taraftan ''Askerlerimiz Kobani'ye girsin savaşsın'' diyorlar.

Gezi zekalılar acı nedir bilmezler,yoksulluktan haberleri yoktur kedileri ölse dünyayı yıkarlar ancak şehit cenazeleri başlasa kahkahaları boğazı inletir keyiften viski kadehlerini arttırırlar.Bu cenaha ne siyasette ne medyada ne de başka bir yerde asla hiçbir alan bırakılmamalıdır.Çünkü kandan beslenen bu zalimlerin yaşamasının tek yolu Türkiye'de yeniden kan akmasıdır.Sürekli tribünden konuşan bu hainlerin Türkiye'yi karıştırmasına izin vermemeliyiz.

Vatanhaini bu ihanet şebekesi rahat yaşamaya alışmış.Oysa ki islam inancına göre temiz yürekli insanlar hiçbir zaman rahat hayat yaşayamazlar. Çünkü kendilerini başkalarının hayatı için feda ederler.

Ak Parti Hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan bu milletin refahı,barışı için,bu aziz milletin birliği için ve ortak geleceğimiz için canlarını ortaya koydular. Türkiye'nin menfaatlerini en üst noktada tuttular işte bu sevdaları yüzünden bu hainler tarafından olmadık iftiraya,yalana,darbe teşebbüsüne,haksızlığa uğradılar ancak yinede millete hizmet yolundan geri dönmediler.

Türkiye düşmanı bu ihanet şebekesinin son tezgahı ''Kobani olayları''dır .Bu şebeke Türkiye'de iç karışıklık çıksın diye hazırda bekliyor.Bu çete için çatışmanın alevilerden,kürtlerden, Türklerden,Gezi olaylarından veya 17-25 Aralık darbe girişiminden başlaması farketmez yeter ki herhangi bir sebeple çatışma çıksın ve bunlara dahil olabilecekleri bir zemin hazırlansın.

Türkiye'de herkes uyanık olmak zorundadır.Hepimiz aynı gemideyiz.Bu ajanların,provakatörlerin tezgahına düşmeyelim.Ortadoğu kan gölüne dönmüşken Türkiye'de kan akmaması bu şebekeyi önümüzde ki süreçte daha çok kudurtacaktır.

Vatan hainlerine inat daha çok birlik içinde olmalıyız bu ihanet şebekesinin oyununa gelmemeliyiz. Başbakan Davutoğlu'nun ''Kimse kimseye Nerelisin diye sormasın. Etnik kimliğin, mezhebi kimliğin ne diye sormasın. Alevi, Sünni, Kürt, Türk bu ülke bizim ve Allah'ın selamı üzerine olsun desin ve kucaklasın. Bağrına bassın oyunu bozacak olan budur. Buradan kampanya gibi yapıyorum 'selam haftası' ilan edelim. Selam hem barış demektir hem de karşılıklı selamlaşmaktır. Bütün Türkiye'de bir hafta 'selam haftası' ilan edilsin, bu fitnebazlara karşı en etkili olacak şey budur." Sayın Davutoğlu'nun bu açıklamalarına bütün yüreğimizle destek vermeliyiz...
BARIŞ AYDIN DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS