Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Barış AYDIN

Artık bu milleti dövemeyeceksiniz

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
Türkiye'de cumhuriyet kurulduğu günden bu yana darbeciler, vesayetçiler ve işbirlikçileri her zaman etkili oldular. Darbeci zihniyet kendi çıkarlarına ters düşen gerek sivil siyasette gerekse devlet kurumlarında her neresi varsa ya baskı altına aldı, ya tasfiye etti, ya da öldürdü.

Bugün ''Bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam, cahiller ordusu'' diye aşağılanan milletimiz geçmişte sürekli dövüldü. Millet özgür iradesiyle Başbakan belirlediğinde öldürdükleri de oldu Adnan Menderes gibi astıkları da…

Vesayetçiler, darbeciler ve işbirlikçileri öncelikle kendi çıkarlarına daha sonra dünya şartlarına göre hareket ederler. Türkiye'de silahı çekip Başbakan öldürerek, idam ederek, darbe yaparak İktidarları devirmenin tarihe gömüldüğünü gördüler.

17-25 Aralık'ta ''Bidon kafalı, üç kilo kömüre kendisini satan, göbeğini kaşıyan adamlar'' diyerek alay ettikleri, küçümsedikleri Milleti aptal yerine koymaya çalıştılar.17-25 Aralık'ta darbe girişiminde bulundular adına yolsuzluk ve rüşvet operasyonu dediler.

Bu milleti yıllarca dövdüler aptal yerine koydular. Ancak unutmayın ki bu millet demokrasinin ve özgürlüklerin tadını aldı asla vazgeçmez.

Vesayetçiler, darbeciler ve işbirlikçileri ''yolsuzluk ve hırsızlık var'' diyerek algı operasyonlarıyla AK Parti Hükümetini düşürmeye kalktı.

Kirli tuzakçıların en ince ayrıntısına kadar hesapladıkları planlara göre 17-25 Aralık darbe girişimi ''göbeğini kaşıyan adamlar'' diyerek aşağıladıkları Aziz Milletimize yolsuzluk ve hırsızlık operasyonu olarak algılatılarak millet tezgaha düşürülecekti ve AK Parti iktidarı yolsuzluk ve hırsızlık iddialarına karıştığı için yok edilecekti.

Vesayetçilerin kirli planları tutmadı. Aziz milletimiz önce yerel ardından Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle bu darbecilere ve vesayetçilere ''miadınız doldu'' dedi. Türkiye çözüm sürecini başarıya ulaştırırsa dünyada en önemli güven ve istikrar adalarından birisi olur. Vesayetçiler, darbeciler ve kirli tezgah çekenler bu milletin hafızasıyla oynamaya çalışıyor.

1- Basın özgürlüğü yok

2- Demokrasiden uzaklaştık

3- Yargı tarafsızlığını kaybetti diyorlar…

İnsanda vicdan olmayabilir ancak toplu iğne ucu kadar akıl varsa bunların hepsinin kirli odakların cilalı tuzakları olduğunu görmesi lazım.

1- Daha düne kadar Türkiye'de basın denince aklımıza sadece Doğan medyası geliyordu. Ki onlar da geçmişte bu güçlerini iç çamaşırlarıyla Başbakan karşılayarak gösterdiler.

2- Türkiye tarihi boyunca hiç bu kadar demokratikleşmedi. Alevi alevi oldu ,Kürt Kürt oldu velhasıl herkes kendisi oldu.Kardeş kanının akması durduruldu.Kan emicilerin hortumu kesildi.

3- Allah'tan korkun Parti kapatan,haksız yere insanları cezaevlerinde süründüren,Türkiye'de sabıkasız insan bırakmayan bu yargı değil miydi? Bugün Türkiye'de yargı hem tarafsız hem de bağımsız hale gelmiştir. Vesayetçilerin, darbecilerin ve kirli tezgah çekenlerin en büyük düşmanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dır. Vesayetçilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a düşmanlıklarının temelinde Erdoğan'ın Türkiye’ yi demokratikleştirmesi, özgürleştirmesi ve ‘‘makarnacı’’ diye aşağılanan kitleyle kendini üstün görenleri eşitlemesi yatıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzyıldır bu milletin değerlerine küfredenlerin ve bu milletin ekmeğini çalanların korkulu rüyasıdır. Tüsiad’ın ve diğerlerinin kimi muhatap alıp almadığı değil milletin kimi muhatap aldığı önemlidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan milletin kendisine layık gördüğü Ak Saray’da dağ gibi duruyor. Darbeciler milletin asli unsur olduğunu nasıl öğrendilerse Tüsiad'ta öğrenecektir…
BARIŞ AYDIN DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS