Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür HABER - Türkiye'nin Online Haber Platformu

Hür Haber, Türkiye ve dünyadan önemli olan Son dakika, Güncel, Teknoloji, Magazin ve Siyaset haberlerini okuyabilirsiniz.

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
ANASAYFAGÜNDEMSİYASETSPOREKONOMİ SEYAHAT TEKNOLOJİ YAZARLAR FOTO VİDEO

Barış AYDIN

Ak Parti milletin vicdanıdır

Facebook Twitter Linkedin WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
Türkiye'de muhalefet partileri Ak Parti'nin milleti vicdanı olduğunu görmüyorlar... Peki sadece siyasi parti lider mi ? asla değil bunun yanında bazı sivil toplum kuruluşu başkanları,darbeciler,kirli tezgahçılar,kandan beslenenler,dış destek alan yazılı ve görsel medya, meselesi ''Türkiye'de kaos olsun biz para kazanalım'' diyen işadamları,sivil siyaset düşmanları ve bu listenin başında yer alan Paralel örgüt Türkiye'ye huzur barış gelsin Türkiye güçlensin istemiyor...Sanıyorlar ki Türkiye'de sadece Ak Partililer Ak Partiye destek veriyor. Anlaşılamayan nokta tam da burasıdır...Öncelikle Ak Partiyi iyi anlamak lazım Ak Partideki hızlı değişimi dönüşümü , makama koltuğa sevdalı olanları kirli çöp sepetine attığını ,yürürken kimseye diyet borcu bırakmadan yürüdüğünü ,Ülke,kişi,kurum hiç kimseye eyvallah etmediğini görmek lazım. Sadece görmek yetmez anlamaya çalışmak lazım...

Ak Parti Türkiye'nin ruhudur ...O ruh bugün için Ak Parti'de tecelli etmiştir....Millet temsilcisi olarak da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı belirlemiştir.

Eğer ki siyaseten bir değişim isteniyorsa karar mercii millettir.Ak Parti'yi muhalefet eleştirebilir beğenmeyebilir ki bu da normaldir ancak Ak Parti bir siyasi hareket olduğu kadar aynı zamanda bir millet hareketidir…Neden Ak Parti ? sorusuna yanıt vermeden önce şu gerçeği görmeli ve kabul etmeliyiz bu milletin ruhu bugün için Ak Parti'dedir…Şimdi nedenlerine geçebiliriz.
Yıllarca bu ülke çocuklarının beyinlerine sistemli olarak Kürt ve Alevi düşmanlığı enjekte edenleri Ak Parti yerle bir etti Çözüm sürecini başlattı…

Türkiye'de ekonomik iktidarı elinde tutup siyasi iktidarı istediği gibi hoplatan para babalarının karşına Ak Parti iktidarı dikildi…
Türkiye'de sivil siyaseti dizayn etmeye alışmış şer odakları Ak Parti iktidarlarını gördükten sonra köşelerine çekildi…
Türkiye'de vesayet rejimi Ak Parti'yle son buldu…

Türkiye tarihinde ilk defa her kararı kendisi almıştır kurumlarıyla birlikte kendisi olmuştur…

Eski Türkiye'de şortla başbakan karşılayan medya patronları yeni Türkiye'de ceket iliklemeyi Ak Parti'yle öğrenmişlerdir.

Türkiye düşmanlarının meşruiyet kaynağı olan bugünkü anayasamızın değişmesi gerektiğini ilk defa Ak Parti dolayısıyla onun ebedi lideri Erdoğan söylemiştir.Ak Parti'yle Türkiye ekonomik anlamda çağ atlamış birçok yatırım yaparak milletin hizmetine sunmuştur...Ak Parti ancak reformist hareketlerden vazgeçerse sorun yaşar bunun dışında her seçenek millet nezdinde karşılıksızdır.

Bu yapılanlar sadece Ak Partililerin değil Türkiye'nin genelinin desteklediği önemli hizmetlerdir…Dolayısı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırmak millete saldırmakla eşdeğerdir…Elbette kraldan çok kralcılık yapanlar var ve emin olun bunlardan herkes rahatsız.Mesela İzmir valisi Mustafa Toprak belki iyi niyetlidir bilemem ancak tavır ve davranışları Ak Parti'ye karşı antipati oluşturuyor.

Ak Parti Türkiye'nin sadece bir bölgesinin değil bütününün kendisini bulduğu bir resimdir bu resme zarar vermeye hiç kimsenin haddi de hakkı da yoktur…
BARIŞ AYDIN DİĞER YAZILARI
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS