Hür Haber - Türkiye Haberleri

Hür Haber - Türkiye Haberleri

Hür Haber sitesinde son haberler , Türkiye ve dünyadan son dakika haberleri, siyaset, magazin ve spor dünyasından analiz ve özel gazete metinlerine ulaşabilirsiniz

SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Hür Haber - Türkiye Haberleri ANASAYFAGÜNDEMSPORDÜNYAÖZEL HABERTEKNOLOJİSOSYAL MEDYAEKONOMİEĞİTİM SEYAHAT

Ali Alver

Halep’te Ben Öldüm. Dünyada ise İnsanlık

İkinci Dünya savaşından sonra Emperyalist güçler ve hiçbir Hristiyan ülke asla bir biriyle savaşmadı. Dönemsel kendi içlerinde rejimlere karşı iç savaşlar çıktı. Ortadoğu coğrafyasına gözlerini diken bu vampir topluluğun amacı elbette ki yer altı zenginliği ve enerji, hattından başka hiçbir şey değildi. Onlar için bir damla petrol, milyonlarca insan kanından daha önemliydi.

Afrika'dan sonra Ortadoğu üzerine üşüşen bu katiller topluluğuna kendi yetiştirdiği liderler ve oluşturdukları çeteler topluluğu yardım ederek mazlum halkların kanını kendi ayinlerinde kullandıkları kâselerde içmeye devam ettiler.

Arap baharı ile gelişen süreçte, Suriye'de 100 binin üzerinden ölüm toplamda ise 150 bin insanın hayatına mal oldu. Onlar için insanların ölmesi asla önemli değil. Emperyalizmin vicdanı yoktur. Yeter ki kendi karınlarını ve ülkelerinde ki insanların karınlarını Ortadoğu da ölen mazlumların kanlarıyla doyurabilsinler.

Peki ya siz de

Hamburger ve Pizzalarını yerken ölen insanların kokusunu almıyor musunuz?

Kolalarını içtiğiniz de mazlumların kanlarını içtiğinizi his etmiyor musunuz?

Onların ürünlerini almakta sıraya girerken kurşuna dizilişlerini ve üzerlerine yağan bombaları his edebiliyor musunuz?

Filmlerini izlerken İslam coğrafyasını nasıl aşağıladıklarını Müslümanları Terörist gösterdiklerinde heyecanlanmıyor musunuz?

Doğruya onlar medeniyeti Ortadoğu da çaldıklarında siz yoktunuz. Gözlerinizle göremediniz ki!

Bir sessizliğin çığlığı donarken bedenlerimiz de Halepli çocuklar ölüyor sizin çocuklarınız ölmese de.

Size dokunmayan yılan bin yıldan fazla yaşar. O Yılan büyüdükçe büyür ve bir gün gelir sizi de sarmalar ve boğar.

Emperyalizmin amacı; kendi eliyle çıkarttığı terör gruplarını yok etmek değil. Ortadoğu coğrafyasını İnsan haritasını değiştirmektir. Kayıp çocuklar bir gün hepimizin karşısına ya azılı bir devlet lideri ya bir misyoner ya da bir daha oluşturacakları eli kanlı Gladio askerleri ile karşımıza çıkacaklar.

Kimisi ya Vatikan'ın gizli odalarında misyoner olarak yetiştiriliyor. Kimisi de Pizza Gate gibi tuzakladıkları iğrenç yerlerde olacak. Kimisinin ya böbreği alınacak kimisinin de belki de gözleri…

Vicdanları Algı yönetimleriyle susturdukları böylesi kirlenen bir düzende sistem kendi cellatlarını üretmeye devam ediyor.

İnsan kanı ile beslenen bu vampirlerin tek Panzehiri karanlıklarına karşı Aydınlık olabilmekte geçiyor. Aydınlık ise onlara benzememek ve onlar gibi olmamaya özen gösterebilmemizdedir.

Kabil ruhluların halen Habil ruhluları öldürdüğü, Yezid ruhluların insan kafası kestiği Ortadoğu coğrafyasında, zulme tanıklık etmek vicdanlı her insana yapılan en büyük işkencedir.

Tarih bir kes daha Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Haklı gösterdi. Kara harekâtı ve güvenli bölge. Ama emperyalizm buna elbette ki karşı çıkacaktır. Amaç Suriye'nin, Irak'ın kurtuluşu değil. Amaçları Ortadoğu halklarını harita dışı etmek ve başka ülkelerle asimile etmektir.

Yeni Dünya düzeninde Demokrasi ve İnsan Haklarına dem vuranlar, Mazlumlara ise gem vuruyor.

  YORUM YAP / YORUM OKU
tevhide   30.11.2016 05:57:45
çok doğru ve düşündürücü hatta biraz vicdanı olan birinin içine oturan kahreden bir yazı yüreğine kalemine sağlık..Evet öyle kolay öyle içsel değiştirdiler ki hepimizi,sadece sosyal medya üzerinde üzülüp dua eder hale geldik..!En acısı da Allah'ın emri olan örtünmeyi bile marka eşarp ve kıyafetlerle yaparken onlara hizmet ediyoruz farkında değiliz:( kısacası tüm ruhumuzla biz müslümanlar bu kadar kapitalizmin kölesi olmaya devam ettikçe Siyonistler müslümanların kanını büyük bir zevkle içmeye devam edecek..!
ALİ ALVER DİĞER YAZILARI
Yazarlar Foto Galeri Video Galeri Günün Haberleri

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | KÜNYE | REKLAM | RSS
Hurhaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hür Haber sorumlu tutulamaz.
Oyun Yaşam 3.Sayfa Astroloji Sağlık Medya Analiz Kadın Ramazan Kültür Sanat Ajans Dizi Sinema English Gündem Spor Dünya Özel Haber Teknoloji Sosyal Medya Ekonomi Eğitim Seyahat Magazin